Jste zde

Prověřené realizační firmy najdete v síti CEMEX Xperts®

Zdroj: archiv
Zejména ve stavebnictví platí, že dobrá reference na realizační firmu je velmi důležitá. A tak ocitneme-li se v roli stavebníka, neustále sháníme informace, které nám pomohou zorientovat se v množství nabídek.

27. 3. 2017

Společnost CEMEX proto nastavila pro firmy provádějící podlahové konstrukce jasná kritéria zohledňující jejich odbornost a praxi, po jejichž splnění se mohou stát partnerem sítě CEMEX Xperts®. „Jde o mezinárodní síť odborných realizačních firem specializovaných na lité podlahy, kterým jsme na základě dlouholeté spolupráce dali naši důvěru a umožnili jim používat značku CEMEX Xperts®,“ vysvětluje koncept Zbyněk Šeda, specialista ze společnosti CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Přísný certifikační proces CEMEX Xperts®

Cena za podlahovou konstrukci, která zahrnuje izolační vrstvu, cementový nebo anhydridový potěr a obvykle i podlahové vytápění, není zanedbatelnou položkou, proto není dobré spoléhat jen na líbivé marketingové nabídky. Výběrem certifikované firmy z programu CEMEX Xperts® zákazník získá záruku, že podlahovou konstrukci realizuje ověřená firma s praxí, jejíž pracovníci absolvovali nadstandardní vzdělávací a certifikační proces zaměřený na problematiku podlahových konstrukcí a splňují mezinárodní standardy při aplikaci produktů CEMEX i při poskytovaní zákaznického servisu.

Investice do odborné práce se vám vrátí.Zdroj: archiv

CEMEX Xperts® - kritériem je kvalita prováděné práce

Samozřejmostí je dodržování technologických postupů, pravidel bezpečnosti práce, ohleduplnost firmy vůči životnímu prostředí, ale i odpovídající servis při vyřizování zakázky. Po zadání poptávky prostřednictvím formuláře na stránkách www.podlaha.cz jsou zákazníkovi do 3 dnů doručeny nabídky od zhotovitelů, pro které je nejlépe dostupná poloha stavby a současně disponují dostatečnou kapacitou, aby zakázku provedli v požadovaném termínu. V každé fázi spolupráce zákazník ví, kdo je jeho kontaktní osobou, co jednotlivé fáze realizace obnášejí a kolik za zakázku zaplatí.

Materiály CEMEX jsou další výhodou

Realizační firmy skupiny CEMEX Xperts® musejí vykazovat nejen vysokou úroveň provádění, ale také znalosti komplexní problematiky. Ani použití nejkvalitnějších materiálů totiž neodstraní problémy spojené s nevhodným zpracováním, návrhem nebo posouzením skutečného stavu stavby a faktorů ovlivňujících dílo.

Projekt CEMEX Xperts® se specializuje na aplikaci materiálů pro podlahové systémy, kam patří litá vyrovnávací a izolační směs CEMEX Poroflow a samonivelační lité potěry AnhyLevel a CemLevel. Speciálně pro podlahová topení nízkoenergetických staveb byl vyvinut litý tenkovrstvý anhydritový podlahový potěr AnhyLevel Thermio s aktuálně nejlepší tepelnou vodivostí na evropském trhu.

Vsází se nejen na šikovné pracovníky, ale i na špičkové materiály.Zdroj: archiv

CEMEX Xperts® - na dobré věci si člověk zvykne rychle

Na dobré věci si člověk zvykne rychle. Platí to pro stavební materiály společnosti CEMEX, předního světového výrobce betonů, speciálních směsí a podlahových litých potěrů, jehož kvalitní produkty a technologie si čeští stavebníci oblíbili. Díky projektu CEMEX Xperts® si brzy zvyknou i na kvalitní řemeslníky, kteří provedou zakázku na profesionální úrovni ve všech směrech.

Nechceme jít cestou nejnižší ceny. Zpětná vazba od zákazníků nám naznačuje, že místo tzv. slev dávají stále častěji přednost kvalitě. Snadno si umějí spočítat, že skutečné úspory se projeví při samotném bydlení, ať už díky efektivnímu přenosu tepla z podlahového topení do interiéru, nebo dlouhodobě funkční a bezproblémové podlahové konstrukci,“ dodává Zbyněk Šeda, specialista ze společnosti CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Více na www.podlaha.cz.