Jste zde

Připlaťte si za kvalitu. S myčkou Bosch nebudete litovat

žena u myčky nádobí Zdroj: www.bigstockphoto.com
Myčka Bosch bývá oproti konkurenčním značkám o něco dražší, zato si však můžete být jistí, že si pořizujete spotřebič, který je nabitý spolehlivými moderními technologiemi a nabízí programy, díky kterým ušetříte čas i peníze.

17. 2. 2020

Více variant myček je samozřejmostí – pořídíte jak vestavnou, tak volně stojící i kompaktní do bytů, kde není prostoru nazbyt. Výrobce dobře ví, že každému vyhovuje něco jiného. V poslední době si taky uvědomuje, že trochu snížit z nároků není na škodu, takže vyrábí i myčky o něco levnější, aby uspokojil méně náročné kupující.

Spotřeba energie a dlouhá životnost – to je to, oč běží

Zatímco dříve nebyla výjimkou myčka Bosch s energetickou třídou A+, dnes už výrobce neslevuje a dodává myčky s energetickou spotřebou A+++ a A++. Výsledkem je příjemně nízká spotřeba energií a spotřeba vody pohybující se od 8,5 po 11,7 litru podle velikosti spotřebiče.

Tyto myčky mívají bezkartáčový motor EcoSilence Drive, který jim zajišťuje delší životnost, než jakou nabízí alternativy s klasickým motorem.

Nezapínejte na elektrické spotřebiče! I ty si občas zaslouží generální úklid.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Technologie, kterými se Bosch může pyšnit

Myčky Bosch mají standardně systém Aquastop, ochranný mechanismus, který zabrání případnému vytopení místnosti, když dojde k poruše.

Co ale standardní rozhodně být nemusí, to jsou další technologie:

  • Extra tichý chod myčky je zajištěn v módu SuperSilence/SilencePlus
  • EcoSilence Drive – bezkartáčový motor se stará o plynulý chod.
  • PerfectDry a technologie Zeolith – pokud myjete plastové nádobí, myčka ho nejen šetrně umyje, ale i velmi šetrně usuší.
  • Díky VarioFlex košům si můžete přizpůsobit vnitřní prostor tak, jak zrovna potřebujete.
  • TFT displej, na kterém jednoduše volíte programy, přičemž se vám na displeji zobrazí hodnoty, které vás budou zajímat. Třeba to, kolik ušetříte vody a energie.

Myčka Bosch může být nejen dobrý pomocník, ale taky designový prvek vaší domácnosti. Vyrábí se jak v bílé barvě, která navozuje pocit čistoty, tak v luxusně působící nerezové. Určitě si vyberete!