Jste zde

Příliš sušení a žehlení prádla? Z paty vám vytrhne trn sušička AEG

práce s prádlem Zdroj: www.bigstockphoto.com
V dnešní době už máme na všechno v domácnosti pomocníky. Tedy skoro na všechno. Zatímco třeba bez myčky nádobí si většina domácností neumí svůj chod představit, bez sušičky prádla zatím ještě žije spousta lidí. Bude to ale jinak.

24. 1. 2020

Obliba sušiček je na vzestupu. Mají totiž nesporné výhody. K těm největším patří to, že nemusíte vyprané prádlo věšet, aby uschlo, sbírat a nakonec ještě žehlit. Kromě toho je o prádlo v sušičce dobře postaráno a troufáme si říct, že každá z nich zbaví vaše oblečení psích chlupů a jiných nežádoucích součástí běžného života, a to třeba na 99 %.

Sušičky AEG – vaše sázka na jistotu

Sušičky AEG obecně patří k těm, do nichž budete muset zainvestovat víc než do jiných značek, které nabízejí základ za příjemnější cenu. AEG totiž vsází na mnohaleté zkušenosti s výrobou elektrospotřebičů a dodává na trh sušičky hned trojího ražení:

Lavatherm – ve většině případů běžné sušičky s technologií OptiSense, díky které je čas sušení i spotřeba energie tlačena na minimum, a to bez ohledu na velikost náplně. Sušička AEG Lavatherm je prostě výhra pro spořivé, kteří si zároveň potrpí na kvalitně odvedenou práci. Poměr cena/výkon je tady prioritou.

AbsoluteCare – sušičky, které se bez problémů postarají takřka o jakýkoli materiál. Někomu se ale mohou zdát hlučnější a nedostatečně vybavené množstvím programů.

ProSense – sušičky, které prádlo samy zváží a podle výsledku vyberou ten nejvhodnější program.

I při sebelepší péči bílé prádlo časem zašedne. Důvodem může být příliš tvrdá nebo železitá voda, používání aviváže a nevhodných pracích prostředků, špinavá pračka i vodní kámen. Zdroj: www.bigstockphoto.com

K celkově nejlépe hodnoceným modelům patří AEG AbsoluteCare T8DBG68WC s velkou kapacitou a velmi šetrným sušením, AEG AbsoluteCare T8DEE68SC s příjemnou spotřebou a oceňovanou filtrací ÖKOFlow a nakonec AEG AbsoluteCare T8DBE68SC s parádně snadným ovládáním.

Ještě nemáte svého pomocníka s prádlem? Na trhu už je celá řada sušiček, které vám mohou ušetřit spoustu času i práce. Vy se pak díky nim můžete věnovat důležitějším věcem.