Jste zde

Prémiové dveře na hliníkových základech

Dveře MASTER Zdroj: JAP FUTURE
Design, kvalita, vysoká funkčnost i variabilita, dokonalé zpracování do posledního detailu…

21. 6. 2021

Tyto vlastnosti charakterizují dveře nové generace se subtilním hliníkovým rámem, který jim dodává nejen potřebnou pevnost pro maxi rozměry, ale také rozmanité možnosti jejich vzhledu. Detail totiž rozhoduje.

Mistr dveřních možností

Moderní hliníkové konstrukce naplno využívají dveře MASTER, díky níž mohou vyrůst do atypických maxi rozměrů. „Dveře MASTER mohou dosahovat maximální šířky jeden a čtvrt metru a výšky v otočném provedení dokonce až 3,7 metru. Navíc je lze zabudovat i do zárubně bez nadpraží, takže mohou sahat přímo od podlahy klidně až ke stropu,“ upřesňuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, českého výrobce designových dveřních systémů.

Díky hliníkové konstrukci si mohou dveře MASTER také doslova hrát se svým povrchem. „Nejoblíbenějším materiálem je designově čisté sklo, které je možné nechat nalakovat nepřeberným množstvím barev včetně metalických odstínů. Dalšími variantami jsou třeba dřevěná dýha, nejrůznější lamináty, zrcadlo, či MDF deska připravená pro nanesení libovolné stěrky nebo tapety, jako je i na sousedící stěně. Dveře tak můžete nechat téměř splynout se zdí,“ říká Petr Paksi z JAP FUTURE. Různé povrchové materiály a jejich barevná provedení můžete navíc i kombinovat a volit z každé strany dveřního křídla jiné.

Jeden rám, dvoje dveře

Shodného hliníkového rámu jako dveře MASTER využívají také dveře STING, liší se ovšem svojí výplní, která je vložena do jeho středu. „Nejčastější volbou pro výplň dveří STING DOOR je sklo, a to nejen to čiré, ale může být i tónované, mléčné, pískované nebo Grafosklo s motivem, který lze vybírat z naší originální kolekce, z fotobanky ale i z vlastních fotografií,“ vyjmenovává Petr Paksi z JAP FUTURE. Ať už ovšem zvolíte jakékoli z provedení, výsledkem budou unikátní dveře, které se stanou designovou dominantou vašeho interiéru.

Sklo, kam až oko dohlédne

Na kombinaci hliníkové konstrukce a skleněné výplně v nejrůznějších podobách vsází také dveře z řady IDEA DOOR, které se od předchozích liší hlavně odlišně pojatým rámem. „Základním typem z řady IDEA DOOR jsou dveře IDEA se skleněnou výplní taktéž v podobě čirého, pískovaného, satinovaného a tónovaného skla nebo Grafoskla,“ uvádí Petr Paksi z JAP FUTURE. Na ně designově navazují dveře IDEALINE s výplní pohledově rozčleněnou rozmanitě uspořádanými hliníkovými profily v některé ze šesti základních modelových variant. Model IDEANET zase zaujme dekorativní kovovou síťkou ve stříbrném nebo zlatém provedení, zalaminovanou mezi dvěma skleněnými plochami, která po dopadu světla vytváří 3D holografický efekt.

idealine_chess_posuv_premium_foto_zdroj_jap_future_2.jpg

idealine chess dveře
Zdroj: 
JAP FUTURE
Dveře IDEALINE, model CHESS

dvere_ideanet_silver_posuv_premium_foto_zdroj_jap_future.jpg

dveře ideanet silver
Zdroj: 
JAP FUTURE
Dveře IDEANET silver

Více na www.japcz.cz.