Jste zde

Poskládejte si vlastní skříň!

Zdroj: redakce

Skříně na míru si, ač nejsou žádnou novinkou, nacházejí stále častěji cestu do českých domácností. Není divu, tento oblíbený nábytek je totiž díky možnosti zvolit vlastní uspořádání plně přizpůsobitelný potřebám každého jednotlivce.

20. 3. 2011

Vestavěné skříně patří k tomu nábytku, který je nutné dělat na míru tak, aby skutečně mohly být vestavěné, vždy do konkrétních prostor. S touto tvorbou na míru souvisí i možnost zvolit si vlastní uspořádání a doplňky skříně přesně tak, jak to nejvíce využijete.

Kromě kování, výběru materiálu, barev a dalších navenek viditelných věcí se nyní bavíme o doplňcích, které jsou na první pohled skryty, ale přinesou vám značný komfort.

Kravatovníky

Často své obleky doplňujete pokaždé jinou kravatou? Právě pro vás jsou určeny kravatovníky do vestavěné skříně. Ve svých kravatách tak budete mít konečně pořádek.

Šuplíky a zásuvky

K dispozici jsou i zásuvky různých typů. Klasické zásuvky pro uskladnění různých drobností, jakými jsou například spodní prádlo či ponožky, nebo vertikální zásuvky na bezpečné uskladnění kravat a pásků.

Kalhotovníky

Abyste nemuseli své kalhoty na několikrát přehýbat a skládat, jsou k vestavěným skříním dodávány i kalhotovníky. Pomocí nich své kalhoty uskladníte bez přebytečných přehybů.

Šatní tyče na ramínka

Samozřejmě že jsou k dispozici různé šatní tyče pro umístění ramínek. Ty slouží k zavěšení objemnějšího oblečení, jako jsou třeba bundy, blůzy atd. Tyto tyče jsou buďto vmontovány napevno, nebo můžete využít jejich vyklápěcí varianty, která umožní snazší přístup a výběr z oblečení.

Drátěný program

V neposlední řadě jsou zde různé tvary drátěných polic a košů. Police jsou výborné pro uskladnění bot. Oceníte je zejména v deštivém či zimním počasí, kdy boty déle schnou – boty tu osychají mnohem rychleji.

Také drátěné koše využijete například na trička, ručníky, prostěradla a další textilie podobného typu.

Jak vidíte, možností se nabízí celá řada. Proto si důkladně promyslete, k jakým účelům chcete vestavěnou skříň využívat, a podle toho objednejte. Byla by škoda, aby u zakázkově zpracované šatní skříně byly systémy, které nevyužijete, nebo ještě hůře, aby chyběly ty, které byste využili.

Inzertní sdělení:

Vestavěné skříně na míru a nábytek na míru - to je základní sortiment, který nabízí firma Vestavenky.cz, která se zabývá výrobou kvalitních vestavěných skříní pro zákazníky z celé republiky už deset let.