Jste zde

Pneumatické a aku nářadí: Skvělá pomoc pro dílnu i domácnost

Zdroj: www.bigstockphoto.com
V každé domácnosti je zapotřebí vrtat, brousit i šroubovat, nemluvě o vaší dílně. Správné nářadí vám ušetří práci i čas – a tím nejlepším může být pneumatické nářadí. Víte, jaká jsou jeho specifika? Přečtěte si náš článek!

23. 4. 2016

Nejlepší je však takové, které pracuje vás. Pneumatické nářadí umí díky stlačenému vzduchu vyvinout velkou sílu, kterou ruční nářadí nikdy nezvládne. Proto se hodí k rychlé, efektivní a precizní práci. 

Kvalitní pneumatické nářadí vám i s veškerým příslušenstvím poskytne prověřený a zavedený e-shop naradi77.cz. V jeho nabídce najdete příčné i úhlové pneumatické brusky, kompresory, hlavice a klíče, hadice i rázové nástavce. Většina položek je skladem a připravena k okamžitému dodání, včetně pistolí na pískování a lakování. Zboží najdete na přehledně zpracovaných stránkách s možností filtrovat položky.

Elektrické aku nářadí šetří váš čas

Aku nářadí využijete v celé řadě situací, jeho výhodami jsou snadná manipulace bez drátů či kabelů a vysoký výkon. Nejširší využití mají aku šroubováky, se kterými si ušetříte pracné a časově náročné šroubování – stačí vybrat správný typ. 

Vybavte si svoji dílnu - nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit kvalitní nářadí.Zdroj: www.bigstockphoto.com

V nabídce e-shopu naradi77.cz najdete řadu modelů, které vám skvěle poslouží při montáži nábytku, s povolením utažených šroubů, i při hobby práci v dílně. Výkonnější typy aku šroubováků umí také vrtat, v ruce pak máte účinný multifunkční nástroj, který zastane spoustu práce

Naradi77.cz vám nabídne také příslušenství k aku nářadí, například kapsáře či náhradní akumulátory, díky kterým vám nikdy nedojde energie při práci či tvorbě vlastních kutilských projektů. Ať už potřebujete občas něco přišroubovat, provrtat, zbrousit nebo nastříkat, pneumatické a aku nářadí je vám vždy k dispozici, aby vám ulehčilo práci. 

V e-shopu naradi77.cz najdete pestrý výběr výkonných produktů i pro profesionální dílny, prohlédněte si jeho nabídku a objednejte nářadí na míru vašim potřebám.