Jste zde

Ovládejte garážová vrata i bránu na dálku

automatická garážová vrata Zdroj: Minirol.cz
Nečekané podzimní deště vás při cestě autem domů už nezaskočí. A deštník klidně nechte schovaný v kufru. Vjezdovou bránu i garážová vrata totiž můžete ovládat na dálku.

29. 9. 2021

Zaujala by vás možnost moct si při příjezdu domů otevřít vjezdovou bránu či garážová vrata automaticky? Vybíhat z auta do lijáku a otevírat je manuálně bývalo standardem dříve – dnes je hitem ovládání domácnosti kdykoliv a odkudkoliv

Stačí vám k tomu mobilní telefon, tablet, chytré hodinky nebo notebook a aplikace TaHoma. Právě smart technologie TaHoma Classic promění klasickou domácnost v chytrou. Jejím prostřednictvím získáte možnost ovládat nejen vstupní bránu, ale i další části domácnosti:

  • osvětlení
  • větrání
  • stínění (venkovní rolety a screeny či vnitřní v podobě závěsů)
  • vytápění a klimatizaci
  • alarm
  • chytré zámky
  • zahradní pergoly či markýzy

Odkudkoliv a jednoduše jedním kliknutím. Stínicí technika a garážová vrata Minirol od předního evropského výrobce – společnosti BUILDING Shutter Systems, jsou na nové technologie zcela připraveny. Veškeré produkty, které značka nabízí, jsou s tímto smart řešením 100% kompatibilní. 

2.png

garážová vrata na dálkové ovládání
Zdroj: 
Minirol.cz

Šetřete čas a poznejte skutečné pohodlí

Mít chytrou domácnost je velkým zjednodušením mnohých každodenních aktivit. Přijíždí k vám doručovací služba s balíkem, ale vy zrovna nejste doma? Nevadí, i tak ušetříte cestu na poštu a zpátky. Stačí jen kurýra pustit branou a otevřít mu vrata, aby balík uložil do garáže. Díky venkovní kameře máte navíc jistotu, že vše proběhlo, jak se patří. To vše zvládnete bez jakýchkoliv ovladačů, vystačíte si jen se svým mobilním telefonem. 

Nadšence pro hlasové asistenty typu Amazon Alexa, Google Assistant nebo Siri zároveň jistě potěší, že skrze Tahoma Classic mohou ovládat jednotlivá zařízení pouze svým hlasem.

Jak vidíte, smart technologie se mohou stát vašim plnohodnotným pomocníkem v domácnosti. Dáte jim šanci, nebo příště raději sáhnete po deštníku a garážová vrata si otevřete i v lijáku sami?