Jste zde

Nový rok ve znamení nové jídelní sady

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Jídelní sady představují zajímavé řešení, jak v novém roce udělat změnu v domácnosti, která potěší celou rodinu. Vybrat takovou soupravu navíc nemusí být nikterak složité.

29. 12. 2015

Novoroční předsevzetí, zvláště ta obtížná, často nesplníme. Co tedy začít rok 2016 něčím jednodušším a pořídit si novou jídelní sadu?

Jak vybrat jídelní soupravu?

Může se to sice jevit jako nepříliš velká změna, prohlédnete-li si ale nabídku jídelních souprav, sami zjistíte, že se rodinné obědy mohou výrazně proměnit. Před samotným nákupem si je ovšem třeba zodpovědět několik zásadních otázek.

  • Jaký zvolit materiál? Pravdou je, že se jednotlivé sady mohou lišit. Kvalitu si je ovšem možné pořídit v jakémkoli materiálu. Vybírejte tedy spíše dle dekorů a barevných provedení. Porcelánové jídelní soupravy vám určitě padnou do oka, nicméně výrobky z keramiky či skla jsou neméně zajímavé a rovněž potěší svou jakostí i vizuální stránkou.

Začněte nový rok změnou - pořízení jídelní soupravy není nákladné, ale každý si toho všimne.Zdroj: www.bigstockphoto.com

  • Co by měla jídelní sada obsahovat? Stačí si ujasnit, zda vám postačí „pouze“ sada talířů, anebo se vám budou hodit rovněž misky, hrnečky či konvice. Co se týče množství, záleží pochopitelně na počtu členů domácnosti, ale také na tom, jak často zvete návštěvy. V každém případě je možné sehnat soupravy, které obsahují 30 i více dílů.
  • Kolik by měla nová jídelní souprava stát? Ceny jednotlivých produktů logicky nejsou stejné. Některé seženete za pár stovek, další vás mohou přijít na několik tisíc. Roli však hraje i skutečnost, jakého zvolíte prodejce. Dnes už není problém objednat jídelní sadu v některém z internetových obchodů jako například Vetroshop.cz. Touto cestou lze i výrazně ušetřit!