Jste zde

Nejlepší materiál pro vchodové dveře? Překvapivě vítězí hliník

Zdroj: www.animobohemia.cz
Vchodové dveře představují dominantu každého domu. Jsou jeho ozdobou a zárukou bezpečnosti. Zanedbat jejich výběr se vám nemusí vyplatit. Vsaďte na hliníkové dveře a dopřejte si prvotřídní kvalitu bez kompromisů.

1. 2. 2018

Vchodové dveře by měly plnit hned několik důležitých funkcí, splňovat určité parametry a vyhovovat vašemu estetickému cítění. Jenže zorientovat se v nepřeberném množství produktů, je opravdu velký oříšek.

Pokud tápete, podle čeho vybírat vchodové dveře, svěřte se do rukou odborníků. Pomohou se samotnou realizací i s výběrem těch nejlepších. Vsadit můžete na firmu s devatenáctiletou tradicí – firmu Animo Bohemia. 

Jsou vaše vchodové dveře bezpečné?

V prvé řadě by kvalitní vchodové dveře měly ochránit vaši domácnost před nevítanými hosty, vydržet každodenní používání, odolat vlhkosti, nepříznivému počasí či slunečnímu zářeni a udržet teplo. Svým vzhledem by vás měly zvát ke vstupu a ladit zvenku i zevnitř.

Kvalitní hliníkové dveře své vlastnosti nezmění ani za několik desítek let. Přičemž nevyžadují nijak složitou údržbu. I základní péče vám zajistí jejich nesporné výhody.Zdroj: www.animobohemia.cz

Často také toužíme po tom, aby měly nadčasový vzhled, byly cenově příznivé a jejich životnost byla maximálně dlouhá. Jen málokteré dveře ale splní všechna tato kritéria.

Dřevěné dveře jsou kvalitní, pevné a odolné. Nevýhodou je však vyšší pořizovací cena a náročnější údržba. Velmi oblíbené a na údržbu nenáročné jsou dveře plastové. Investice do nich vám sice nezruinuje peněženku, nicméně musíte počítat s kratší životností a u méně kvalitních plastových dveří i s tvarovou deformací a barevnou nestálostí. Ocelové dveře jsou zase odolné, avšak velmi těžké a s horší tepelnou izolací.

Hliníkové dveře můžete kombinovat se zcela průhledným nebo naopak s diskrétním sklem. Doplnit je můžete ozdobným kováním, madly či jinými originálními doplňky.Zdroj: www.animobohemia.cz

Existuje materiál, který by se nezpronevěřil ani jednomu z důležitých parametrů? Ano existují a možná vás překvapí: Je to hliník!

Hliníkové dveře představují to nejlepší na trhu

Hliníkové dveře stojí na pomyslném žebříčku jednoznačně na prvním místě. Představují to nejlepší, co můžete pro své bezpečí a bezpečnost svého majetku udělat. Obrovskou výhodou je jejich dlouhá životnost. Při správné péči přežijí i několik generací.

Vydrží dlouhé roky

Pokud o hliníkové dveře správně pečujete, vydrží dlouhé roky. Dobře vědomí jsou si toho i odborníci z firmy Animo Bohemia, kteří na hliníkové dveře dávají 10letou záruku.

I u hliníkových dveří máte na výběr mezi klasickým či moderním zpracováním

Hliník představuje luxusní řešení pro vaše vchodové dveře. Široká nabídka barevných odstínů, dekorů a povrchových úprav vám umožní vybrat si dveře, které budou ladit se stylem vašeho domu. Jejich nesporné výhody tak můžete využít nejen u novostavby, ale i u staršího domu. Vsadit může například na hliníkové dveře prémiové značky Rodenberg, které ani po několika letech nepopraskají a neztratí svou barvu. Mnoho mezinárodních ocenění, desítek let vývoje a spokojených zákazníků mluví za vše.

Hliníkové dveře jsou téměř nezničitelné! Odolají zlodějům, vlivům počasí i jakémukoliv mechanickému poškození. Zdroj: www.animobohemia.cz

Hliníkové dveře se pyšní precizním zpracováním a vyšší úrovní bezpečnosti. Jsou lehké, pevné a odolné. Navíc své vlastnosti neztrácí ani při vyšší námaze. Nikdy se vám nezdeformují, vlivem vlhkosti nezkroutí a vydrží častou frekvenci otevíracích a zavíracích cyklů.

Žádný strach: Investice se vám brzy navrátí

Už žádné profukování chladného vzduchu netěsnícími dveřmi. Hliníkové dveře se pyšní vynikající zvukovou a tepelnou izolací. S hliníkovými dveřmi Aluhaus, které mají extraizolační vlastnosti, už vám draze zaplacené teplo nebude utíkat. Každoroční vyúčtování za teplo tak vyšší pořizovací cenu hliníkových dveří bez problémů srovná. Investovat však můžete i do cenově dostupných hliníkových dveří Perito či vchodových dveří Standard, které mají jednoduchý design.