Jste zde

Nablýskaná podlaha během pár chvil. Víte, jak na ni?

nášlapný košík od viledy Zdroj: www.shop.vileda.cz
Podlaha plná šmouh, prachu a nečistot rozhodně zkazí dobrý dojem z každého domova. V běžném denním shonu máme ale většinou dost málo energie najít si čas na vytírání. Těžké kbelíky, ždímání hadru i dlouho schnoucí podlaha nás stoprocentně odradí.

26. 11. 2019

Ve Viledě přemýšleli, jak tuto činnost svým zákazníkům co nejvíce zjednodušit a na trh uvedli jedinečný rotační mop Turbo, který má spoustu vychytávek.

2 druhy třásní pro perfektní úklid

Hlavní devizou mopu Turbo je čisticí hlavice, která kombinuje červené a bílé třásně. Červené díky speciálnímu abrazivnímu materiálu skvěle setřou jakýkoliv druh špíny, aniž by stíranou plochu poškodily, bílé pak, díky vláknu Microfibre, nasají všechnu přebytečnou vodu.

Velkou výhodou je také možnost třásně jednoduše odepnout a vyprat v pračce na maximální teplotu 60 °C nebo v případě potřeby vyměnit za úplně nové.

Díky dvěma typům třásní je úklid jednodušší a efektivnější.Zdroj: www.shop.vileda.cz

Vytírání bez sklánění

Navíc se už díky rotačnímu systému na ždímání nemusíte k mopu pokaždé sklánět. Stačí pouhé sešlápnutí pedálu a mop se dokonale odstředí od přebytečné vody. I přes rotační mechanismus je kbelík od Viledy velmi lehký a manipulaci s ním vám zjednoduší podélná rukojeť, díky které se snadno přenáší.

Nechybí ani ryska pro naznačení maximálního množství vody a speciální výlevka pro pohodlné vylití špinavé vody.

Rotační mop Vileda Turbo s trojúhelníkovou hlavicí je k dostání již od 989,90 Kč. Více informací k výrobku najdete na www.shop.vileda.cz.