Jste zde

Moderní doba si žádá moderní pomocníky do domácnosti

turbo mop vileda s kbelíkem Zdroj: www.shop.vileda.cz
Už dávno není nutné vytírat podlahu postaru, tedy na kolenou s mokrým hadrem. Na trhu je dost skvělých pomocníků, kteří nám tuto činnost maximálně usnadní. Jedním z nich je jednoznačně třásňový mop Turbo od Viledy.

10. 12. 2019

Díky svým čisticím vlastnostem a dalším vychytávkám už nebudete potřebovat do své domácnosti na podlahy nic jiného. Mop Turbo se samoždímacím systémem urychlí vytírání, zbaví podlahu všech nečistot, mastnoty a fleků a ještě šetří úklidem namáhaná záda.

Ždímat už nemusíte manuálně

Rotační mechanismus speciálně navrženého kbelíku mop dokonale vyždímá jen za pomoci sešlápnutí zabudovaného pedálu, podlaha tak bude mnohem rychleji suchá. Kbelík je navržený tak, aby se zamezilo zbytečnému stříkání vody okolo.

Díky mopu od Viledy bude vytírání podlahy výrazně jednodušší.Zdroj: www.shop.vileda.cz

Čisticí hlavice mopu je vyrobena ze dvou druhů mikrovláken, které se vykazují špičkovou savostí a skvělými čisticími účinky. Příjemným bonusem je, že ji můžete vyprat v pračce až na 60 °C nebo v případě potřeby vyměnit za novou.

Zkrátka, vytírat podlahu lze i bez námahy a mokrých rukou. S používáním mopu Turbo od Viledy se podlaha ve vaší domácnosti bude blýskat během chvíle a bez zbytečné námahy. Rotační mop Vileda Turbo s trojúhelníkovou hlavicí je k dostání už od 989,90 Kč. Více informací k výrobku najdete na www.shop.vileda.cz.