Jste zde

Minimum času, maximum efektivity: Zapomeňte na starý způsob vytírání podlahy

3 vileda turbo mop a kbelík Zdroj: www.shop.vileda.cz
Nenajde se snad nikdo, kdo by chtěl trávit celý víkend uklízením. Proto je ideální používat prostředky, které vám tuto nepříjemnou činnost maximálně zjednoduší a urychlí.

19. 11. 2019

Budete-li přemýšlet nad tím, jak co nejrychleji vytřít podlahu v domě, rozhodně sáhněte po setu Vileda Turbo. Třásňový mop a pedálový kbelík tuto práci zvládnou rozhodně efektivněji než jakýkoli jiný způsob vytírání.

Neztrácejte čas s úklidem

V životě se přece chceme zabývat příjemnějšími činnostmi, než je úklid. Proč tedy věnovat například vytírání podlahy víc času, než je nezbytně nutné? Proč používat zastaralou metodu a vytírat podlahu v kleče za pomoci obyčejného hadru a kbelíku? Nebo proč používat nekvalitní mopy, které nám práci rozhodně neulehčí, když je na trhu ideální pomocník? Rotační mop Turbo od značky Vileda! Úklid tímto mopem nabízí skvělý výsledek při minimálním úsilí.

S mopem od Viledy můžete klidně zapomenout na vytírání podlahy vkleče.Zdroj: www.shop.vileda.cz

Mop je vybavený trojdílnou teleskopickou tyčí, která se dá vysunout až do délky 125 cm, a hlavicí z mikrovláken, která mají skvělé čisticí i absorpční schopnosti. Mycí plochu s třásněmi navíc můžete pohodlně vyprat v pračce na 60 °C nebo celou hlavici jednoduše vyměníte za novou.

Lehký kbelík s podélnou rukojetí pro vyváženou manipulaci má díky pedálu skvělé odstředivé vlastnosti. Mop tak bude dokonale vyždímaný od přebytečné vody a podlaha mnohem rychleji uschne.

Rotační mop Vileda Turbo s trojúhelníkovou hlavicí je k dostání už od 989,90 Kč. Pokud chcete zjistit víc, podívejte se na www.shop.vileda.cz.