Jste zde

Kam přes zimu schovat to, co domů nemůže? Pod plachtu!

Zdroj: www.peplachty.cz
Zima se neúprosně blíží, a tak vyvstává otázka, kam schovat všechno, co zákonitě musí přežít zimu venku, protože domů se to nehodí a v garáži to z jakéhokoli důvodu být nemůže. Jak s takovými věcmi naložit, aby přečkaly zimu bez újmy?

7. 12. 2015

Auto nebo sekačka na trávu, nezáleží na tom, co musíte v zimním období nechávat venku. Záleží na tom, jak se o to všechno postaráte. Tím nejlepším způsobem, jak zajistit klidné přečkání zimy všech těchto věcí, je pravděpodobně pořízení zakrývacích plachet, které je ochrání před nepříznivými vlivy počasí. Kde takové plachy hledat, abyste si mohli vybrat ty, které vám opravdu dobře poslouží?

Vybírejte produkty od prověřených firem

Není nic horšího než se spoléhat na produkty od prodejců, kteří nejsou schopni zaručit kvalitu zboží, za něž směle inkasují nemalé částky. Naštěstí takoví ale nejsou všichni. Jednou z těch prověřených firem, u nichž se nemusíte o kvalitu a skvělé provedení produktů nemusíte bát, je firma Plachty Petr Štěpáník, která je výrobcem a zároveň distributorem zakrývacích plachet na stroje, bazény či dříví, autoplachet, vagónových plachet, stínících sítí na ploty a reflexních vest. Vzhledem k tomu, že na trhu působí už od poloviny 90. let, má mnoho zkušeností a ví, co lidé skutečně ocení.

To, že si pořídíte levnou zakrývací plachtu neznamená, že ve výsledku ušetříte. Důležitá je její kvalita.Zdroj: www.peplachty.cz

Co nás trápí nejvíce? Auta a dřevo

Značná část lidí bohužel nemá v zimě kam schovat své auto, protože zkrátka nevlastní garáž, která by vozu poskytla komfort a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Tento problém se však dá vyřešit hladce a elegantně – stačí si pořídit kvalitní autoplachtu, která vůz ochrání před korozí, odřením laku či uhníváním gumových částí.

Stejně tak si ochranu vyžaduje dřevo, které máte vyskládané na zahradě a možná se utěšujete tím, že jste ho složili pod přístřešek. I tak ale může snadno navlhnout a topit mokrým dřívím určitě není nic, o co byste stáli.

Nenechávejte věci, které potřebujete, venku přes zimu jen tak. Postarejte se o to, aby nedošlo k jejich poškození a aby vám dobře sloužily. Zdroj: www.peplachty.cz

Spoléháte na levné výrobky? Spálíte se

Pořizujete si levné výrobky s pocitem, že ušetříte a vyzrajete na obchodníky nabízející zboží na vyšší ceny? Potom počítejte s tím, že se časem jistojistě spálíte. U plachet to platí obzvlášť – ty levné nebývají příliš pevné a moc toho nevydrží. Nakonec si tedy pořídíte nekvalitní plachtu a k ní ještě jednu kvalitní, celkově lepší, za kterou si připlatíte. Ušetřili jste? Ne.

Nenechávejte věci, které potřebujete, venku přes zimu jen tak. Postarejte se o to, aby nedošlo k jejich poškození a aby vám dobře sloužily. Jednodušší řešení není.