Jste zde

Jak dostat ženu do ložnice? Nalepte si ji na zeď!

Zdroj: samolepky-na-zed.cz

Tapety s geometrickým nebo květinovým vzorem už dávno nezaplavují české předsíně. Do středoevropských bytů se dostala originalita, takže si nyní můžeme na zeď nalepit samopal, jezevce nebo třeba eifelovku. Krásná žena ale vypadá nejlépe.

1. 7. 2013

Ať už se chcete při pohledu na zeď kochat atraktivní dlouhonohou modelkou nebo třeba plnoštíhlou padesátnicí v natáčkách, máte několik možností, jak ženský element na stěnu dostat. V současné době nejpopulárnější variantu představují samolepky na zeď.

zena-na-zed-4

Vaše žena neuklízí? Nechte si na zeď nastříkat uklízečku. Zdroj: acb (Flickr)

Ženy se mohou lepit na vás i na zeď

Sortiment dnešních samolepek na zeď je široký, takže téměř každá firma zabývající se jejich výrobou má v nabídce nějakou „ženskou“ samolepku. Samolepky ovšem mají jedno specifikum: většinou jde o jednobarevný obrys, takže samolepicí krásce se do očí nezadíváte.

Zase ji ale snadno „nainstalujete“ a obvykle není ani příliš drahá. Navíc díky chybějícím rysům obličeje vás přítelkyně nemůže podezírat z toho, že se nálepka až moc podobá vaší bývalé. Máte-li tedy zájem o decentní doplněk na zeď, samolepka je ideální volba.

Jakou samolepku by do vašeho interiéru doporučila profesionální designérka? Zkuste se jí zeptat prostřednictvím online poradny bytovéh designu.

zena-na-zed-2

Obraz božské Marylin a samolepicí polibek spolu na zdi báječně ladí. Zdroj: http://crazysexycool.co.za/

Líbí se vám, když je žena dobře namalovaná? Může za to rtěnka nebo malíř

Další variantu implementace ženského rozměru do pánské ložnice můžeme najít v obrazu. Sice uvidíte konkrétní rysy obličeje (tedy pokud nesáhnete po díle abstraktního malíře), nicméně oproti samolepce je finanční nákladnost takového díla mnohem vyšší. Jestliže toužíte mít nad postelí Monu Lisu, musíme vás zklamat, originál se prý v dohledné době prodávat rozhodně nebude.

Levnější možností obrazové výzdoby představuje plakát. Ve velkých obchodních centrech a ve větších městech nezřídka najdeme obchůdek, který se specializuje na prodej stylových doplňků do bytu. V takových podnicích najdete široký sortiment zajímavých plakátů a cedulí, jež se mohou do vašeho interiéru hodit. Často jde o kopie starých reklamních poutačů. Ve světě reklamy platí, že atraktivní žena zvyšuje prodej, takže ani tady není o podobizny žen nouze.

zena-na-zed-3

Ženu lze do ložnice dostat i v podobě namalovaného portrétu. Zdroj: Web Gallery of Art (public domain image)

Žena ve spreji? Pro umělce žádná potíž

Moderněji laděným místnostem by mohl sedět poslední typ výzdoby, o kterém vám chceme dnes něco sdělit: street art. Jeho název je trochu zavádějící. Sice vznikl na ulici, nicméně ho můžeme vidět na zdech interiérů firem, studentských pokojů, a dokonce i v galeriích.

Zaujala vás možnost dostat na zeď street artové umění? Najděte si někoho, kdo to s barvami ve spreji umí. Jestliže nikoho takového neznáte a ani na internetu jste nikoho vhodného neobjevili, zkuste si něco jednoduchého vytvořit sami. Žádný velký talent k tomu nepotřebujete, stačí šablona, kterou si stáhnete z internetu. Půjde ale o mnohem jednodušší obrazce než je něco tak složitého jako žena.

zena-na-zed-5

Street artoví umělci dovedou popustit uzdu fantazii, takže si s nimi raději přesně ujasněte, jak by měl vypadat výsledek jejich práce, abyste potom léta nemuseli koukat na nahou zadnici. Zdroj: Paola Frogheri (Fotopedia)

Zaujala vás možnost ozdobit si zeď vysněnou ženou? Tak vyrazte ven, obstarejte si všechno potřebné a hurá na to, ať si s ní můžete užívat co nejdříve!

Náš magazín o bydlení BydlímeKvalitně.cz můžete sledovat i na Facebooku.