Jste zde

Dílenský vozík: aby v dílně a garáži nevládl chaos

pořádek v dílně Zdroj: www.bigstockphoto.com
Rádi trávíte čas ve své dílně nebo garáži, kde kutíte a tak relaxujete? Nebo vás kutil profesionál? V obou případech rozhodně oceníte, když bude mít všechno ve vaší dílně nebo garáži své místo.

30. 5. 2020

Vy tak jednak budete vědět, kde co hledat, a jednak si při chytrém řešení ušetříte spoustu místa. Nikdo nechce pracovat v chaotickém a stísněném prostoru a i dílna může vypadat tak skvostně jako čerstvě uklizený dětský pokojíček.

Uložte nářadí do vozíku, ať víte, kam příště sáhnout

Naprosto úžasným řešením může být dílenský vozík, který seženete ve více velikostech, ale pro fajnšmekry a větší prostory můžeme bez uzardění doporučit nějaký ten větší, například dílenský vozík Titan na kolečkách. Jeho rozměry vás přesvědčí, že rozhodně není pro troškaře – 89 x 53 x 102,8 cm, to už je něco.

Důležitější je ale samozřejmě to, co nabízí. Jde o šikovnou pojízdnou skříňku s vytuněnými kolečky. Dvě z nich jsou pevná a dvě otočná s brzdou.

Zdroj: AHProfi.cz

K dispozici s ní budete mít devět uzamykatelných zásuvek s pěnovým polstrováním a prostor se dá chytře využít i na dvířkách, která jsou osazena děrovanými deskami s háčky na zavěšení drobnějších věcí. Nechybí tu ani plastové organizéry na ty nejmenší potřeby, šikovně schované uvnitř u dvířek. Navrchu je k dispozici pro rychlé odkládání pracovní plocha z tvrzeného plastu.

Vozík je propracovaný do každičkého detailu. Například zásuvky jsou osazeny kvalitními pojezdy a díky kolečkovým ložiskům se dají opravdu snadno vysouvat. Ta nejhlubší zásuvka má rozměry 57 x 41 x 17 cm, střední 57 x 41 x 11,2 a každá ze sedmi mělkých 57 x 41 x 5,4 cm.

Líbit se vám určitě bude i to, že tenhle dílenský vozík můžete, ale nemusíte dostat prázdný. Pět horních zásuvek může být vybaveno výplněmi s nářadím, hezky na míru a podle vašich finančních možností, do ostatních a na další místa si můžete dát svoje prověřené nářadí, jako třeba vrtačku nebo brusku.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Přijeďte si vozík osahat do prodejny AHProfi.cz do Dýšiny nedaleko Plzně.

Nastolte ve své dílně nebo garáži pořádek! Pořiďte si šikovný dílenský vozík a bude po starostech s tím, kam jste si co uložili.