Jste zde

Díky moderním zvonkům odhalíte nevítanou návštěvu ještě dřív, než otevřete dveře

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Už dávno neplatí, že moderní zvonky s domovními videotelefony jsou přepychovou zbytečností. Naopak! Pro své výhody jsou stále žádanější u rodinných domů, malých firem nebo v moderních panelákových a bytových domech.

9. 3. 2018

Moderní domov si žádá i moderní řešení komunikace. Už žádný nekvalitní přenos signálu, nepříjemný bzukot a vyblokování ostatních v případě jednoho vyvěšeného sluchátka. Vsaďte na moderní digitální řešení. V kombinaci s kamerou s nočním viděním a s domácími videotelefony je takový zvonek jedním z nejlepších způsobů, jak předcházet třeba nechtěným návštěvám.

Už žádné nepříjemné drnčení

Běžnou součástí většiny domácností je domovní telefon. Na oblibě však získávají i domovní videotelefony, které přenášejí obraz z kamery, která je umístěná u zvonků, přímo k vám domů. S videotelefony vás už nečeká žádné překvapení v podobě nezvané návštěvy.

Zvonkové panely lze snadno sladit se stylem vašeho domu. Vybírat můžete mezi klasickými, starobyle vypadajícími i moderními variantami. Zdroj: www.bigstockphoto.com

A teď nemáme na mysli jen návštěvu tchýně ;-) Díky videu snadno „odfiltrujete“ například vlezlé domovní prodejce, v případě instalace u starších lidí pak kohokoli, kdo působí nedůvěryhodně a senior ho nezná.

Moderní digitální zvonky také umožňují rozlišit zvonění. Snadno tak poznáte, jestli návštěva stojí u vchodových dveří nebo přímo u dveří vašeho bytu. A různým zvoněním znovu snadno „odfiltrujete“ nechtěné hosty.  

Zvonkové panely mohou být doplněny o různé moduly. Žádnou zvláštností není například čtečka čipů a čtečka otisků prstů, kamera či modul po neslyšící, který umožňuje textovou komunikaci.

Pohodlí na prvním místě

Díky videotelefonu odpadne i chození na balkón nebo ke dveřím v chladném zimním počasí. Vchodové dveře či vstupní bránu otevřete snadno za pomoci tlačítka. Chodit nemusíte ani ke dveřím od bytu.

Vybíráte vchodové dveře? Nejlepší materiál pro vchodové dveře: Překvapivě vítězí hliník

Díky možnosti spárování s tabletem nebo chytrým telefonem můžete návštěvě otevřít z kuchyně od sporáku, případně z gauče v obývacím pokoji. Otevření dveří dokonce nevyžaduje ani vaši fyzickou přítomnost doma! Návštěvu můžete pustit do vašeho domova prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Ostatně, tím můžete vyřešit i rodinné trable se ztracenými nebo zabouchnutými klíči.

Tablo se zvonky může být dolněné i čtečkou čipů. Přístup do budovy je pak ještě jednodušší.Zdroj: www.elektroanimo.cz

Nejen domů, ale i do firmy

Výhody videotelefonů využijí i malé firmy bez recepce. Kamera umístěná u zvonků vám návštěvu ukáže a vy ji můžete pomocí jediného zmáčknutí pustit dovnitř.

Každá návštěva je hned odhalena

Videotelefony vám také dopřejí lepší zabezpečení. Pomocí kamery, která je umístěná u zvonků přesně víte, koho pouštíte k vám domů. Kvalitní videotelefony s nočním viděním snímají i v noci a ve své paměti uchovávají každý pokus o dozvonění se k vám. A vy se pak zpětně můžete podívat, kdo se k vám snažil dostat.

Obávat se nemusíte ani vysokých účtů. Nastavit si můžete nepřetržité nahrávání nebo můžete využít automatickou aktivaci nahrávání při zaznamenání pohybu. Výjimkou není ani možnost napojení digitální zvonku k alarmu a jeho případné spuštění.

Design přímo pro váš dům

Moderní zvonky s komunikačním panelem se hodí na starší i moderní budovy. Vybírat můžete mezi mnoha povrchovými úpravami, barvami a tvary. Díky preciznímu provedení se mohou stát i skvělým designovým doplňkem. Vysoká odolnost vůči nepříznivému počasí či lidským dotykům a barevná stálost zaručí jejich dlouhou životnost. Navíc odolné hliníkové provedení ochrání zvonky i před vandaly.

Zvonky s komunikačním panelem přesně na míru a podle vašeho gusta? Pro tým profesionálů z firmy Animo Bohemia žádný problém. Společně s vámi navrhnou vhodné řešení .Ve své nabídce mají značky, které vyrábějí kvalitní výrobky – TESLA, VIDEX, TSV či RENZ i nejpoužívanější značku URMET, která se pyšní nejširší možnou nabídkou na trhu.