Jste zde

Známe zaručený postup, jak ušetřit stovky korun při nákupu nábytku

Zdroj: www.tipli.cz
Vylepšete tvář vašeho interiéru trendy moderní nábytkem. Že na nový nábytek zrovna nemáte peníze? Přečtěte si naše triky, jak získat nové kousky do vašeho obýváku za pár kaček.

24. 2. 2018

Trik na levný nábytek platí na celý interiér, ale my se zaměříme na obývák. Proč jsme vybrali právě obývací pokoj? Jde o srdce domu, ve kterém s rodinou trávíte nejvíc času a kde hostíte návštěvy, proto byste si měli dát záležet, abyste obývák vyladili do nejmenších detailů.

Získejte nábytek nejvýhodněji na Tipli

Nebudeme vás dlouho napínat – tajemství výhodných nákupů nábytku se nazývá Tipli.

Nákupní a věrnostní klub Tipli vám pomáhá získat nábytek a bytové doplňky výhodněji až o desítky procent. Jak to dělá? Tipli má exkluzivní slevové kupony do vašich oblíbených e-shopů, upozorňuje vás na slevy a výprodeje, přináší akční letáky, a dokonce vás za nákup odmění.

Tolik skvělých funkcí, je v tom háček? Není, nákupní klub Tipli je a bude zdarma.

Nechte se za nákup odměnit

Získali jste už někde odměnu za nákup? Pokud ne, tak je nejvyšší čas s tím něco udělat. Tipli vám za každý nákup vrátí část peněz. Odměnu získáváte automaticky – stačí se pouze přesměrovat do vašeho oblíbeného e-shopu přímo z Tipli.

Jak je to možné?

Internetové obchody jsou ochotné platit Tipli za nového zákazníka a Tipli větší část z této provize pošle vám. Všechny tři strany jsou spokojené a vy šetříte jedním kliknutím.

Jak funguje Tipli? Jednoduše - tak, jak to popisuje naše schémaZdroj: www.bigstockphoto.com

Nejdůležitější otázka – jaký zvolit styl nábytku?

První věcí, nad kterou byste se měli zamyslet, než začnete renovovat váš obývací pokoj, je otázka, jaký design zvolit? Jednotlivé kusy nábytku by se měly doplňovat a tvořit jednotný celek. Je libo jednoduchý a nadčasový skandinávský styl nebo dáváte přednost vintage nábytku?

Různých stylů jsou desítky a pro náš příklad jsme našli inspiraci na severu.

Obývací pokoj ve skandinávském stylu za pár kaček

Patrně nejdůležitějším kusem v obývacím pokoji je sedací souprava, proto si na jejím výběru dejte obzvlášť záležet. Široký výběr sedacích souprav ve skandinávském stylu naleznete v e-shopu SCONTO nábytek. Při koupi rohové sedací soupravy Lachti za 12 999 Kč vám Tipli vrátí 714,95 Kč.

Vybavte si obývací pokoj ve skandinávském stylu. Zdroj: www.tipli.cz

K sedací soupravě budete potřebovat konferenční stolek, stolek na televizi a skříně nebo komody. V internetovém obchodě JENA nábytek najdete vše v rámci nábytkového programu Tampere za 15 395 Kč. Díky Tipli získáte z nákupu 384,87 Kč zpět.

I takto může vypadat váš obývací pokoj - a skvělá zpráva je, že díky Tipli ušetříte. Zdroj: www.tipli.cz

Šetřete každým nákupem na internetu s Tipli

Pouze při zařizování obývacího pokoje jste s Tipli získali přes 1 000 Kč zpět. Ale výhodnější nákupy vám Tipli zařídí ve všech partnerských e-shopech. Těch je nyní přes 1 340 a každý den přibývají další, proto neváhejte a zaregistrujte se na Tipli hned teď.