Jste zde

Zabydlete se: Útulně a stylově s těmi správnými interiérovými dveřmi

Zdroj: dodo-dvere.cz
Jednou z nejpříjemnějších starostí v životě je zařizování nového bydlení. Můžeme vytvořit zcela nové prostředí podle svých představ od stavby, přes útulnou zahradu až po vybavení bytu. Jedním z hlavních prvků nového domova jsou interiérové dveře.

13. 10. 2016

Právě interiérové dveře totiž uvádějí do místnosti a jsou tím prvním, čeho si může návštěva všimnout.

Pokud zařizujeme novou domácnost, přestože se u toho můžeme kreativně realizovat, často nás to stojí mnoho úsilí, času a financí. Ideální proto je, když se nám podaří získat co nejvíce věcí na jednom místě. 

Když pořizujeme do bytu nové dveře, záleží nám na tom, abychom si mohli vybrat ze široké nabídky povrchů, povrchových úprav, typů otevírání, ale také oceníme něco navíc, jako je například možnost bezpečnostních dveří, zvukově izolačních nebo voděodolných vnitřních dveří.

Interiérové dveře Sapeli DominoZdroj: dodo-dvere.cz

Dalším bonusem je možnost nakoupit na jednom místě, kromě dveří do celého domu či bytu, také zárubně a kování. Všechny tyto výhody poskytuje společnost Dodo for life, která nabízí kvalitní české dveře Sapeli a také velmi důležitou součást dveří, kterou je právě kování neboli kliky Cobra. Kromě toho zde seženete samozřejmě také zárubně všech možných druhů, ale i plovoucí podlahy nebo obklady a cihly.

Interiérové dveře Sapeli splní vaše sny o krásném bydlení s více než dvaceti modelovými řadami, stovkami přírodních i umělých povrchů a tisíci možných kombinací. Sapeli si všímá současných trendů v bytovém designu a stále aktualizuje svoji nabídku. Budete proto spokojeni ať už sháníte dveře plné, prosklené nebo celoskleněné. Kyvné, lamelové, posuvné nebo například otočné.  

Interiérové dveře Sapeli Tenga VerZdroj: dodo-dvere.cz

Abyste svým dveřím dodali ten správný šmrnc, skvělou volbou bude kování Cobra, které nabízí společnost Dodo for life. K vašim interiérovým i vchodovým dveřím je k dostání nepřeberné množství klik, za kterými stojí zkušenosti a práce zaměstnanců stabilní české firmy. Kliky Cobra otevírají vaše dveře již celé čtvrtstoletí.

Tento široký výběr sortimentu můžete najít ve značkových prodejnách Sapeli, v Sapeli centrech nebo na e-shopu. Pro více informací navštivte stránky dodo-dvere.cz.