Jste zde

Vchodový systém LIBERTY – sjednocuje a kultivuje vchod do domu

Vchodový systém LIBERTY PR Zdroj: JAP FUTURE
Každý nový úspěšný produkt má mít v sobě kus geniality… Může se o tom určitě diskutovat, ale pokud by ji neměl, tak proč vlastně vznikl?

13. 7. 2023

Thomas Alva Edison, známý fyzik a vynálezce, pronesl: „Genialita je jedno procento inspirace a devadesát devět procent potu.“ Bereme-li genialitu optikou tohoto citátu, pak představení NOVINKY – vchodového systému LIBERTY od české firmy JAP FUTURE, může proběhnout bez sebemenšího ostychu.

acr1521256325120-10345214.jpg

moduly vchodového systému LIBERTY
Zdroj: 
JAP FUTURE
Do plotu jsou zakomponovány různé moduly vchodového systému LIBERTY. Zleva je to modul CLEANNY na uložení nádob na odpad, dále branka GATIE, sloupek RINGIE s poštovní schránkou a s přípravou na instalaci zvonku, a nakonec modul SIGNIE, číslo popisné.

Ambicí unikátního vchodového systému LIBERTY, a to i v celoevropském měřítku, je vstřícnost k požadavkům architektů i konečných zákazníků. Toto komplexní řešení spojuje hned několik funkcí spjatých s užíváním domu. Vyzdvihnout zaslouží box na ukládání balíků bez přítomnosti majitele nemovitosti. Systém dále řeší poštovní schránku, branku, kryt na popelnice, na elektrický nebo plynový rozvaděč, číslo popisné a přípravu na zvonek a vchodovou skrytou kameru.

liberty-3.jpeg

LIBERTY 3
Zdroj: 
JAP FUTURE
Modul, který umí ušetřit váš čas je FULL – box na ukládání balíků. Nevadí, že nejste doma, stačí dát doručovací firmě kód a o víc se nemusíte starat. Modul disponuje poštovní schránkou, číslem popisným a přípravou na zvonek a vchodovou skrytou kameru.

cleanny.jpg

modul CLEANNY
Zdroj: 
JAP FUTURE
Detail modulu CLEANNY, který umožňuje, vedle praktického a estetického uložení nádoby na odpad i její jednoduchou manipulaci.

Vchodový systém LIBERTY vyniká bezbřehou variabilitou a přizpůsobivostí v mnoha ohledech. Obsahuje celkem deset modulů CLEANNY, PACK/MESSENGER, RINGIE, FULL, SHIELD, ROOFY, GATIE, ENERGY, SIGNIE a LABEL. Všechny jsou v jednotném designovém provedení a je možné je vyrobit ve více rozměrech. Moduly lze využít nezávisle na sobě nebo libovolně kombinovat podle individuálních potřeb dané stavby. Začlenění do prostoru je také volitelné, moduly mohou být umístěny solitérně a také jako součást oplocení.

liberty-1_002.jpeg

modul ROOFY
Zdroj: 
JAP FUTURE
Modul ROOFY obsahuje různé komponenty – číslo popisné, poštovní schránku a přípravu na zvonek. Je doplněn stříškou, takže jeho umístění je možné pouze u domu, kde vypadá moc hezky, a navíc vám poskytne ochranu před nevlídným počasím.

„Celkový vývoj této novinky stál opravdu hodně potu,“ připomíná jednatel společnosti JAP FUTURE PaedDr. Petr Paksi DBA a dodává: „Jsme nabiti očekáváním, zda v systému LIBERTY najdou odborníci nejen potřebný kousek inspirace, ale i svobody pro svoji kreativní práci. Je skutečně unikátní především svoji komplexností. Věříme, že uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Vchodový systém LIBERTY byl prezentován jako novinka na loňském veletrhu For Arch a získal ocenění Grand Prix za nejlepší výrobek. Jsme z toho opravdu nadšeni!“