Jste zde

Vchodové dveře, které vám budou sousedi závidět! Víme, jak je vybrat!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Stavíte nový dům a budete potřebovat kvalitní exteriérové dveře? V nabídce společnosti Oknoplastik najdete jak dřevěné, tak i hliníkové či plastové vchodové dveře, které se ani po letech nezkroutí, odolají nenechavým zlodějům a vždy půjdou zlehka otvírat.

13. 5. 2017

To však není vše. Designéři firmy Oknoplastik pro vás připravili nepřeberné množství barev a povrchů, abyste mohli dveře snadno sladit s vaším domem, chalupou i novostavbou. Zde pak záleží jen a jen na vás a vašem vkusu.

Vždyť i dveře mohou být krásné

Nemějte za zlé svým sousedům, že jim přelétl přes obličej letmý závistivý pohled. Prostě se nemohli udržet. A to ještě neví, že jste získali na vaše nové plastové dveře od firmy Oknoplastik záruku 40 let. Ale nepředbíhejme. Pojďme se nyní podívat na nabídku, z které můžete vybírat. 

Plastové dveře vyrábí firma Oknoplastik vždy přesně na míru, jsou osazeny kvalitními uzavíracími mechanismy a zámkovými tyčemi KFV s 3bodovým zamykáním.

Vybírat můžete z šesti základních typů, tří profilů Efekt, Perfekt Evo nebo Omega a nepřeberného množství barev a dezénů, jež citlivě imitují dřevo. V nabídce najdete i dveře posuvné. Jestli se rozhodnete pro dřevěné dveře, i zde můžete vybírat z mnoha typů, nebo si navrhnout i svůj vlastní design. 

Masivní dřevěné dveře Oknoplastik jsou vyrobeny z vícevrstvého hranolu bez podélných spojů. Mají hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, jež garantuje dokonalou tepelnou izolaci a v drážce křídla dvojité silikonové těsnění. Vaše nové dveře samozřejmě mohou být prosklené nebo i plné.

Zdroj: www.oknoplastik.cz

Hliníkové dveře přinášejí do vašeho domu designovou eleganci

Ano. Hliníkové dveře Oknoplastik si sednou nejlépe s moderními novostavbami, ale jsou ideální i pro obchody či administrativní budovy. Vydrží skutečně mnoho let a jsou prakticky bezúdržbové. Mají tříkomorový profilový systém, bývají osazeny dorazovým těsněním a disponují těsným prahem s dvojím těsněním. 

Svojí konstrukcí jsou vhodné i do částečně vytápěných prostor. V nabídce společnosti Oknoplastik najdete hliníkové dveře Metalic Exclusive, Metalic Standard, Metalic Patio, Metalic Panel a Metalic Interier, které se liší jak svým komfortem, typem zasklení tak i stavební hloubkou, použitými profily, rámem či izolací.

Zdroj: www.oknoplastik.cz

Do všech exteriérových dveří vyrobených firmou Oknoplastik si můžete vybrat dle svého výběru zasklení a speciální kování, včetně samozamykacího zámku. V nabídce najdete i bezpečnostní dveře třídy 2 a 3 s CPL fólií, jež vypadají jako obyčejné dveře, ale spolehlivě ochrání váš majetek.

Jestli vás zaujala nabídka dveří Oknoplastik, podívejte se na jejich stránky. Naleznete na nich i širokou nabídku interiérových dveří , oken, rolet a mnoho dalších doplňků. Na stránkách Oknoplastik je pro vás připraven také podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.