Jste zde

Stěhování na klíč – jednoduché a dostupné řešení pro každé stěhování

stěhování na klíč PR Zdroj: New Africa / Shutterstock
Pokud vás čeká stěhování, rozhodně se vyplatí využít pomoc profesionálů. Ti nabízí stěhování firem, rodinných domů a bytů, kanceláří a mnoho dalšího. Ať už potřebujete přesunout cokoliv, s profesionální firmou to bude rychle, snadno a spolehlivě.

25. 10. 2022

Příprava před stěhováním

Ještě, než může dojít na samotné stěhování, je důležitá první návštěva technika. Ten si prohlédne stěhovaný objem techniky, nábytku a dalších prvků. Dle toho lze následně vytvořit cenu. Dále jsou brány v potaz i další věci jako je přítomnost výtahu a podobně. První schůzka slouží i pro zodpovězení vašich dotazů a sdílení všech důležitých informací, aby vše poté bylo na stěhování perfektně připraveno. Pokud hledáte profesionály, firma A-stehovani.com nabízí spolehlivé pracovníky pro stěhování v Praze.

Zapůjčení vybavení

Firma vám může zapůjčit kartony a boxy na šaty, pokud nemáte vlastní. Na základě prohlídky technik odhadne potřebné množství kartonů a boxů. Využít můžete i své vlastní. Profesionálové pro vás zajistí balení nábytku, jeho demontáž, odmontování a podobně. Pokud byste chtěli celý proces urychlit, můžete nábytek na stěhování připravit sami. Pracovníci poté zajistí zabalení a případně i odbornou demontáž a zafixování nepevných částí.

Profesionální řešení

Zejména při stěhování počítačů, tiskáren a další techniky je věnována zvláštní pozornost bezpečnosti. Pracovníci se postarají i o stěhování těžkých břemen za pomoci vhodných manipulačních prostředků. Každý kus nábytku i další věci jsou vhodně označeny, to výrazně urychlí následnou vykládku. Díky přípravě plánku lze při vykládce věci dát rovnou na své místo. Odpadne vám tak mnoho starostí, přičemž vše bude vyřešeno k vaší spokojenosti.

Stěhování s profesionály je rychlé a spolehlivé. Zajistí pro vás vše potřebné, abyste se stěhováním neměli zbytečné starosti.