Jste zde

Polohovatelný stůl: Maximální pohodlí při relaxaci i práci

polohovatelný stůl Zdroj: Marcin Balcerzak / Shutterstock.com
V dnešní době plné technologií a práce „od stolu“ se stále více lidí potýká s problémy spojenými se sedavým životním stolem. Jestliže je to i váš problém, ale od stolu se odtrhnout zkrátka nemůžete, nezoufejte, stále existuje naděje.

25. 10. 2022

Tou mohou být například polohovatelné stoly, u nich nemusíte jen sedět, ale můžete u nich i stát!

Zaměřeno na zdraví

Polohovatelný stůl je vyráběn nejen pro navození maximálního pohodlí během vaší práce či studiu, ale také s cílem zlepšit vaše zdraví. Stůl totiž můžete zvednout až do takové míry, že je u něj možné i stát, což je pro naše tělo mnohem zdravější než neustálé sedění. Jestliže si k němu navíc dokoupíte chodící pás, můžete si ze své kanceláře udělat takové malé fitcentrum. 

Díky funkci elektrického či mechanického polohování si samozřejmě můžete výšku stolu vyladit tak, aby se vaše lokty nacházely ve správné poloze. To snižuje riziko tvorby karpálních tunelů a problémů se zády.

Funkčnost snoubená s moderním designem

Polohovatelné stoly Liftor se pyšní vynikající funkčností, jejíž hlavní doménou je možnost si stůl pomocí elektrického ovládacího panelu nebo šikovné kliky zvednout do potřebné velikosti. Kromě toho stůl vyrobený z kvalitních materiálů dokáže pojmout až stokilovou zátěž, a to i při jeho vysunování či spouštění. 

Stoly se dodávají v celé řadě dekorů: Od klasické dřevěné desky s barvami danými odstínem barvy samotného dřeva po různé barevné kombinace, které vyniknou především v dětských pokojích a originálně zdobených kancelářích. Zvolit tak můžete například tyto barevné varianty:

  • modrou,
  • žlutou,
  • tmavě či světle hnědou,
  • šedou.

Kombinovat navíc můžete různé barvy pro pracovní desku a pro stojné nohy stolu, takže si z něj můžete vytvořit vlastní unikát.