Jste zde

Patero pro správný výběr vchodových dveří: Ty nekvalitní zloděj překoná za méně než minutu

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Rekonstruujete byt nebo zařizujete dům? Pak jistě stojíte před nelehkými otázkami – podle čeho vybrat ty správné vchodové dveře, jak se zorientovat v nepřeberném množství produktů a na co si dát při jejich koupi pozor?

1. 3. 2018

Vchodové dveře jsou vizitkou každého domu, bytu, chaty či chalupy. Svým vzhledem vás zvou ke vstupu a odradí případné zloděje. Estetické hledisko ale není jediným kritériem, na které byste měli hledět.

Svou pozornost zaměřte i na bezpečnost, zvýšenou odolnost, izolační vlastnosti a v neposlední řadě i na prodejce vchodových dveří. Mnohaleté zkušenosti, kvalitní materiál, celkové provedení dveří a spokojení odběratelé bývají zárukou kvality.

A dnes už je můžete - díky nepřebernému množství barev, dekorů a laků - sladit i s celkovým vzhledem vašeho domu, s jeho exteriérem i interiérem.

Bezpečnost je prioritou

Primární funkce vstupních dveří spočívá v ochraně vašeho majetku, vás a vašich blízkých. Šetřit na materiálu a kvalitním zabezpečení se nevyplácí. Málo zabezpečené a nekvalitní dveře jsou pozvánkou pro zloděje. Mimochodem, k překonání nekvalitních dveří zkušenému zloději stačí i necelá minuta.

A jak dokládají policejní statistiky: Naopak dveřím, jejichž otevření zabere více času, se zloděj spíš vyhne. Navíc platí, že vyšší bezpečností třída vchodových dveří je mnohdy velmi podstatný argument pro pojišťovnu a případné vyplacení pojistky.

Na obrázku jsou dveře bezpečnostní třídy 2.

Zdroj: dvere-erkado.cz

Šetřit se nevyplatí

Velké nároky je třeba klást i na dlouhou životnost a bezproblémovou funkčnost. Jen dveře vyrobené z kvalitního materiálu se vám vlivem vlhkosti, teplotních výkyvů a jiných nepříznivých podmínek nezkroutí či jinak tvarově nezmění. Pokud chcete dveře na celý život, nesnažte se za každou cenu šetřit. Prvotní úspora se může už po pár letech prodražit.

Odřízněte se od hluku světa… teď!

Obtěžují vás hluční sousedé, hluk z ulice, rachot z výtahové šachty nebo dupání na schodech? Řešením jsou kvalitní vchodové dveře, které dokážou eliminovat průchod zvuku až o několik desítek decibelů. A díky dveřím můžete v zimě ušetřit i za topení. Respektive za vytápění. Částka za teplo, které vám utíká pod profukujícími a neizolujícími dveřmi mlže být až několik tisíc ročně.

Při nákupu vsaďte na jistotu

Jak se nespálit? Základ je vybrat správného prodejce, ale velmi důležitá je i správná montáž. I ty nejlepší, ale špatně namontované dveře, ztrácí své výhody. Zajištění montážních prací vám ušetří nervy, zdlouhavé studování návodů, složité shánění montážního materiálu, upevňovacích prvků i speciálního nářadí a řadu starostí se špatným zaměřením.

Zkušení odborníci vám pomohou s výběrem

Buďte si svou volbou jisti a vsaďte na firmu ERKADO. Svým zákazníkům za příznivé ceny tihle profíci poskytují odbornou montáž, kompletní služby, záruku kvality a široký sortiment vchodových dveří. Za desetiletí práce na českém trhu prodali a namontovali tisíce a tisíce dveří. A o kvalitě jejich práce se teď můžete přesvědčit i vy!