Jste zde

Nové dveře pro váš domov? Využijte štědré akce od Sapeli

žluté dveře elegant sapeli Zdroj: sapeli.cz
Přemýšlíte o rekonstrukci, výměně dveří a oživení vaší domácnosti? Právě teď je ideální čas! Dodo for life naděluje skvělé akční nabídky na více než 550 modelů dveří Sapeli, ze kterých si vybere každý.

20. 11. 2019

Bílé dveře ECO, bezfalcové panty zdarma, prodloužené dveře bez příplatku, ale také sleva first minute! Užijte si štědrou nadílku už nyní.

Vánoce bez stresů, v pohodlí a s těmi, které máme rádi. To je ideál Vánoc většiny z nás. Proto není nad to, zařídit si všechny dárky i plánované opravy včas. Dodo for life vám k tomu přináší skvělou inspiraci na interiérové dveře Sapeli, která vám pomůže se rozhodnout.

Zdroj: sapeli.cz

Do 29. 11. 2019 nabízí akci first minute s 12% slevou na 17 modelových řad, která platí při objednání kompletu dveře a zárubně. Dveře si pak užijete jako dodatečný dárek. Termín jejich dodání platí nejdříve od 20. 1. 2020. Akce se nevztahuje na kategorii Praktik, doplňky, příplatky, dopravu a montáž.

Pokud se nemůžete rozhodnout, který typ, barva a dekory by vašemu domovu slušely nejvíc, pak zvolte bílé dveře EKO. Bílá je univerzální, krásně září a z módy snad nikdy nevyjde. Bílé EKO vnitřní dveře Sapeli jsou nejen ekologické, ale i ekonomické.

Zdroj: sapeli.cz

Barva se nanáší na speciální lince, kde se postupně aplikuje 6 vrstev ekologicky šetrné barvy a UV laku. Ke dveřím jsou k dispozici zárubně a rámečky v CPL bílé hladké barvě. V prodloužené výšce 210 cm je navíc pořídíte zcela bez příplatku. Sleva se vztahuje pouze na dveře.

Nadčasový design přináší také bezfalcové dveře charakteristické hladkým napojením na zárubeň, do které zcela zapadnou a potěší vás harmonickým souladem všech linií dveří a zárubně. Pokud si nyní koupíte dýhované dveře, které jsou originální, odolné a snadno udržovatelné, dostanete bezfalcové panty v hodnotě 1700 Kč ZDARMA.

Zdroj: sapeli.cz

Akce Sapeli platí pouze při zakoupení kompletu dveře a zárubeň v dýhovaném povrchu. Cena 2 ks závěsů ESPRIT PREMIUM v hodnotě 1700 Kč bez DPH vám bude automaticky odečtena. Akce se nevztahuje na kategorii Praktik.

A jako třešinku navrch můžete mít prodloužené dveře o výšce 210 cm za cenu standardních 197 cm, pokud si koupíte komplet prodloužených dveří se zárubní. Nevztahuje se na cenovou kategorii Praktik a na komplety v povrchu SAPELIT.

Zdroj: sapeli.cz

Tak už máte vybráno? Na pobočkách Dodo for life naleznete přes 550 typů dveří Sapeli. Přijďte si vybrat ty pravé a nechte si poradit, inspiraci najdete v 77 prodejnách po celé České republice, Sapeli Praha pak najdete hned na dvanácti místech hlavního města. Kontakt Sapeli vám prozradí víc.

Zdroj: sapeli.cz