Jste zde

Nebuďte pozadu ve světě garážových vrat. Vyberte si správně!

Zdroj: lomax.cz
Jaké ukazatele sledujete při výběru partnera či partnerky? Testujete, zda bude drahá polovička spolehlivá, padne do oka rodině a vydrží nějaký ten pátek po vašem boku? S garážovými vraty je to velmi podobné.

14. 3. 2017

Zaujímají podstatnou část domu a dotvářejí jeho charakter, proto je nutné na ně klást velké nároky. Nejdou vaše vrata pořádně dovřít, rozpadají se nebo už jednoduše nesedí vašemu vkusu? Pak přišel čas na jejich výměnu. Klasici praví, že by člověk neměl upínat pozornost pouze na vzhled. I v případě výběru garážových vrat platí, že nejsou pouhým překrytím prázdného prostoru ve zdi vašeho domu.

Dokážete odhadnout styl, který se bude hodit k vašemu příbytku? Společnost Lomax na svých webových stránkách prezentuje jednotlivé typy a popisuje jejich silné stránky. Zároveň si můžete prohlédnout již realizované zakázky, čímž si ušetříte čas strávený přemýšlením nad tím, zda bude daný typ vrat vhodně pasovat k vašemu domu. Pokud již máte jasno, stačí pár kliknutí a vrata podle vašich představ můžete mít doma.

Dnes si můžete při volbě garážových vrat vybrat z mnoha modelů a kombinovat vlastnosti dle svých preferencí.Zdroj: lomax.cz

Jen zjistit rozměry nestačí   

Nová garážová vrata si zřejmě nepořizujete každý týden, a pokud jste si mysleli, že výběr bude stejně snadný jako před 20 lety, kdy byl k dostání jeden či dva typy, budete překvapení. Nynější trh nabízí ke kombinování nepřeberné množství stylů, barev a vzhledů, které zdůrazní vaše individuální preference.

U Lomaxu si pro svůj malý hrad můžete vybrat z vrat rolovacích, sekčních, posuvných nebo dvoukřídlých. A pokud jste majitelem velké pevnosti, najdete v nabídce i vrata průmyslová. Víte ale, jaký je mezi nimi rozdíl a proč byste měli upřednostnit jedny před druhými?

Garážová vrata už dávnou nejsou nezbytností, u které nedbáme na vzhled.Zdroj: lomax.cz

Strach z nutnosti stavebních úprav nebo nedostatku prostoru rozhodně mít nemusíte. Tyto zdánlivé problémy mají svá řešení, proto se nebojte oslovit odborníky, kteří se v dané oblasti vyznají. Garážová vrata nejsou malou investicí, tudíž je vhodné takové rozhodnutí konzultovat s těmi správnými lidmi.

Popusťte uzdu fantazii

Vrata rozhodně nemusejí být jen nudnou plochou. Vzory na přání v kombinaci různých prolisů či pastelové barvy jsou již běžnou součástí katalogů. Pokud byste si i přesto ze základní nabídky vybrat nedokázali, v Lomaxu vám nabídnou více než 2 500 dalších odstínů. Jestli však extravagance není nic pro vás, můžete se držet tradičních přírodních materiálů a zvolit některou z imitací dřeva.

Garážová vrata budou nebo již jsou tím pravděpodobně největším a nejvýraznějším vstupním prostorem do vašeho domova. Dejte si tedy záležet na jejich výběru. Technologie jsou již mnohem dál než jen u toho, zda je možné vrata otevřít na dálkové ovládaní. Zůstaňte v obraze. Navštivte lomax.cz a informujte se o tom, jaké máte možnosti.