Jste zde

Moderní byt jedoucí zprava má na křižovatce vždy přednost

Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

Prohlédli jste si fotografie článku a říkáte si: "Docela hezky zařízené byty?" Chyba lávky, tady o žádné byty nejde. Takto stylově lze vybavit výletní autobusy. Kéž by to takhle vypadalo ve vozech městské hromadné dopravy.

27. 3. 2013

Obrázky ukazují vnitřky autobusů americké firmy Millenium Luxury Coaches. Jejich luxusně vybavenými apartmány na kolech se lze projet po dvaadvaceti státech Spojených států. Nejvíce zastoupeny jsou lokality, které přitahují velký počet turistů jako oblast Velkých jezer, stát Kalifornie nebo Florida, kde společnost sídlí.

millenium-coach2

S jízdním řádem si nikdo nemusí dělat starosti. Výletní obytné autobusy jezdí podle potřeb zákazníka. Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

Originální 2+1 na kolech se smějí do tváře všem, kteří nevědí, jak by měli efektivně zužitkovat prostor v malém bytě. Autobusy, ačkoliv se do nich vejde třeba velká lednička, sprcha, velká postel nebo gauč, nepůsobí stísňujícím dojmem, jak by se dalo očekávat.

millenium-coach3

Nevíte si rady s malým bytem? Nechte se inspirovat uvnitř autobusů. Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

Ve výletním autobusu si můžete i uvařit. Nevíte co? Pomoci vám může například kurz vaření, který můžete vyhrát v naší soutěži.

millenium-coach4

Vypadá to, jako by se na koberci před koženým gaučem dalo tancovat, a to se koukáme do vnitřku autobusu! Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

millenium-coach5

Usínáte a neudržíte hlavu natočenou na televizi? Ve stropním zrcadle můžete sledovat pořad dál. Herci ovšem budou hlavou dolů. Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

Vozy Millenium jsou dobře odpružené a všechny vždy v perfektním stavu, tak to alespoň tvrdí firma na internetových stránkách a v informačním časopise vydávaném pro fanoušky. Přesto vybavuje vozy velkými měkkými postelemi, v nichž se dá krásně usnout snad i uprostřed válečného konfliktu. Podívejte se sami. Na naše fotky, nebo přímo do fotogalerie na stránkách společnosti.

millenium-coach6

Běžný Ikarus jezdící po českých silnicích takovouhle postel nepojme. Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

millenium-coach7

Miniložnice s velkou postelí, vestavěnou skříní a televizí, to se jen tak nevidí. Odborníci ale televizi dávat k posteli nedoporučují. Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

Dáváte před stylovými postelemi přednost zábavnějším kouskům?

5 tipů pro inspiraci: Nejbláznivější postele, které jste kdy viděli
Dobrá zpráva pro lenochy: Existuje postel, co se sama stele. Podívejte se na video!
Posedlí Facebookem: Chorvatský designér navrhl speciální postel, v Česku můžete koupit "Zeď"

millenium-coach8

Opravdu vkusně zařídit leccos, dokonce i autobus. Zdroj: Millenniumluxurycoaches.com

Chtěli byste se takovým autobusem projet? S tím vám bohužel nepomůžeme. Můžete ale prostřednictvím naší soutěže vyhrát kurz vaření. Více ZDE nebo na našem facebookovém profilu.

Související články