Jste zde

Měkouši, co potěší: Máme pro vás tipy na měkké dárky pro celou rodinu

zabalené dárečky Zdroj: www.bigstockphoto.com
Vánoce jsou tady cobydup! Že ještě nemáte dárky pro své nejbližší? Nevadí! Máme pro vás několik zajímavých tipů na „měkkýše,“ které doopravdy potěší. Dáte přednost atraktivnímu prádlu nebo třeba roztomilému polštářku s oblíbenou fotkou?

13. 12. 2020

Dárky pro manželku nebo partnerku

Asi neexistuje žena, která by pohrdla luxusním prádlem. Pokud se ho ale rozhodnete darovat, měli byste mít proporce obdarované v malíčku. Nebo alespoň v oku! Není asi nic horšího, než darovat partnerce, manželce luxusní prádlo, které je příliš velké nebo naopak nepříjemně škrtící. Pokud si nevíte s nákupem rady, nechte si poradit ve specializovaných prodejnách nebo vsaďte na luxusní pyžama či noční košilky.

Dárky pro maminku, kolegyni nebo kamarádku

Darujte mamince, kolegyni nebo třeba nejlepší kamarádce dekorativní polštářek. Ten navodí příjemnou atmosféru právě probíhajících Vánoc a dokonce může připomínat společné chvilky s nejbližšími. Polštářek totiž můžete nechat opatřit milou fotku dítka nebo třeba vnuka/vnučky, oblíbenou fotografií z dětství, školních let nebo třeba firemního večírku.

bigstock-christmas-holidays-and-people-385763345_1.jpg

dívka s dárkem u okna
Zdroj: 
www.bigstockphoto.com
Darujte třeba pohodlné oblečení. V zimě jako když ho obdarovaný najde.

Dárky pro tchyni, snachu nebo švagrovou

Hledáte dárek pro ženu, která o sebe ráda pečuje a miluje chvilky odpočinku? Pak zainvestujte do jejího pohodlí a pořiďte jí například luxusní set pyžama, měkoučkou deku nebo třeba teplé papuče s vánočním motivem. Krásným a zároveň luxusním dárkem jsou i kašmírové ponožky, ve kterých se bude odpočívat jedna báseň. Vedle rozhodně nešlápnete ani s luxusním setem povlečení, které je milým a zároveň praktickým dárkem.

Dárky pro babičku nebo šéfovou

Babička, ale ostatně také šéfová, určitě ocení stylový šátek z kvalitních materiálů (například kašmíru nebo hedvábí) a určitě nepohrdne ani luxusním plédem, který se bude hodit nejen během letošní zimy. Vedle nešlápnete ani s výběrem kožených rukavic, které mohou být opatřeny třeba originálním věnováním nebo monogramem obdarované.

bigstock-woman-legs-in-a-winter-socks-c-394587383_1.jpg

pletené ponožky
Zdroj: 
www.bigstockphoto.com
Pletené ponožky nejsou out. Naopak.

Dárky pro partnera, manžela nebo milence

Pánové milují pohodlí. To je starý známý a léty nepřekonaný fakt, který byste měli při výběru dárků zohlednit. Pořiďte jim proto zavinovací župan, ve kterém budou rádi trávit volný čas nebo trenýrky z vánoční edice, které mají veselé motivy a zároveň jsou ušité ve volnějším střihu.

Pokud si nemůžete pomoct a rozhodnete se, že ani letos se to u vás doma bez huňatých ponožek neobejde, volte vtipné nebo naopak luxusní vzory, které naruší každoroční „ponožkovou rutinu“.

Dárky pro šéfa, kolegu nebo kamaráda

V našich končinách najdete několik zajímavých projektů, které fungují na principu zásilkového obchodu a předplatného, kdy obdarovaný každý měsíc obdrží třeba luxusní ponožky nebo kvalitní košili. Pokud sháníte dárek pro šéfa, kolegu nebo kamaráda, který bude dělat radost několik dlouhých měsíců, vsaďte na tuhle netradiční záležitost a zahrajte si na Ježíška klidně několikrát ročně.

Dárky pro tatínka, tchána nebo dědečka

Sehnat kvalitní ručníky, které něco vydrží a k tomu zůstávají měkké a hebké i po několika vypráních, je takřka nadlidský úkon. Přesto se bez nich neobejde nikdo, kdo touží po každodenní hýčkání a luxusu.

Věnujte proto tatínkovi, tchánovi nebo dědečkovi dárkovou sadu luxusních ručníků a osušek třeba s vlastním monogramem nebo oblíbeným vzorem. Vedle nešlápnete ani s nejrůznějšími pokrývkami hlavy nebo třeba flanelovou košilí, která se zase po letech dostává mezi absolutní módní hity.