Jste zde

Malý byt a málo soukromí?

dveře na míru PR Zdroj: poptavej.cz
Máte malý byt a občas potřebujete více soukromí? Řešení může být poměrně jednoduché. Využijte šoupací panely či dělící stěny, případně využijte vhodně umístěné dveře a soukromí si tak vytvořte.

22. 6. 2022

Šoupací panely jsou v podstatě alternativou ke dveřím, kdy navíc ani dnešní podoba dveří již není omezena jen na klasické jednokřídlé “papundeklové”  dveře v kovových zárubních.

Dveře pořídíte v mnoha podobách, kdy vybírat můžete z rozličných materiálů, povrchových úprav i designů.

Stejně tak obložky existují v mnoha variantách a dají se krásně sladit právě s dveřmi a při rekonstrukci můžete pomocí obložek krásně skrýt i ony zmiňované kovové zárubně.

Ale kromě klasických dveří získávají na popularitě právě i různé šoupací panely, nebo také posuvné dveře. Panely či posuvné dveře se mohou posouvat jak po zdi, tak do tzv.pouzdra a lze je využít nejen jako oddělovač prostoru, ale i jako designový prvek. Pokud potřebujete oddělit dočasně nějaký prostor a vytvořit si např.prostor pro práci z domu, či klid a soukromí pro návštěvu, využít se dají i tzv.dělící stěny, které mohou mít podobu jak ukotvenou, kdy oddělí určený prostor bez nutné stavební úpravy příček, ale také mobilní, kdy dělící stěnu lze jednoduše demontovat a odstranit, případně přemístit. Nepředstavujte si ale jen kancelářské překližkové desky, dělící stěny se vyrábějí z mnoha různých materiálů a v moderních vizuálech, kdy nepůsobí rušivě a naopak mohou kromě funkčnosti i prostor oživit.

Pokud si nejste jisti nabídkami na trhu a nemáte čas hledat, zkuste využít systém poptávky. Na webu Poptávej.cz si totiž velmi jednoduše můžete udělat přehled o možnostech, cenách a nabízených službách. Zcela zdarma a bez závazků stačí popsat, co hledáte a jakou máte představu. Můžete přidat plánky místnosti  i fotografie místa, kam chcete stěnu či posuvný panel umístit a systém zašle Vaši poptávku ověřeným dodavatelům, kteří zpracují svou nabídku. Vy si tak pak jen v klidu vyberete tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.