Jste zde

Jakou ledničku vybrat na chalupu? Řešte velikost až potom energetickou třídu

Zdroj: www.istockphoto.com
Příjemně orosená láhev, která na vás čeká, až dosečete zahradu. Skvělá představa, co říkáte? Pokud vlastníte chatu nebo chalupu, je alespoň malá lednička nutností. Přemýšlíte o její koupi? Poradíme vám, jakou vybrat!

23. 4. 2015

Bez ledničky již v současné době nemůžeme existovat. Tento domácí spotřebič má tedy své místo jak v menších či větších domácnostech, tak na chatách i chalupách.

Ledničky pro menší domácnosti a rekreační objekty

Samozřejmě, že při nákupu nové ledničky se můžete zaměřit na její energetickou třídu, funkce či pořizovací cenu, nicméně předně je nutné zvolit správný typ. Pro menší domácnosti s jednou až dvěma osobami jsou vhodné ledničky s mrazákem, případně středně velké kombinované ledničky.

Pro chaty či chalupy je možné opět zvolit ledničku s mrazákem. Právě mrazák není na druhou stranu v rekreačních objektech nezbytně nutný. Pokud jej skutečně nevyužijte, pořiďte si monoklimatickou ledničku, která by měla být naprosto dostačující. Většinou zde stejně budete trávit kratší časové úseky.

Kombinované a americké ledničky

Ve větších domácnostech si už s ledničkami menších rozměrů nevystačíte. Máte-li tedy početnou rodinu (a pochopitelně rovněž velkou kuchyň), určitě uvažujte o větší kombinované ledničce. Ta pojme obrovské množství potravin (a nápojů), takže nebudete mít žádné problémy s jejich umístěním.

Možná ještě vhodnější jsou americké ledničky, jež mají dvoje dveře, navíc velice prostornou chladničku a mrazák i mnoho praktických funkcí. To vše se ovšem promítá i do pořizovacích cen. Na každý pád si lze pořídit i prostornou a kvalitní americkou ledničku a zároveň nezruinovat rodinný rozpočet. Zajímavá vás jak toho docílit? Jednoduše, stačí navštívit internetový obchod Expert.cz!