Jste zde

Jak vybrat vhodný kamerový systém do bytu?

kamerové systémy PR Zdroj: pro-security.cz
Kamerové systémy do bytu patří k rychle se rozvíjejícímu oboru v oblasti bezpečnostních řešení. Stávající se také čím dál tím oblíbenějším prvkem zabezpečení bytu.

8. 2. 2022

Instalují se všude, kde je požadavek na zvýšenou ochranu osob a majetku, přičemž slouží k identifikaci zloděje a poskytují důkazní materiály.

Jak tedy vybrat vhodný kamerový systém do bytu, aby kamery efektivně sloužily svému účelu?

Jaké jsou druhy a hlavní funkce kamer do bytu?

Na trhu nalezneme širokou nabídku mnoha druhů kamer do bytu. Každý typ má specifické vlastnosti a účel použití. V základním rozdělení se nachází IP kamery a analogové kamery, které se liší způsobem přenosu obrazu do zobrazovacího zařízení.

Kamery do bytu zastávají zejména funkci online monitoringu definovaných prostorů v bytě a jeho přilehlých částí. Také disponují možností nahrávání záznamu po stanovené období. Aby kamerový systém splnil svůj účel, základem je volba vhodných komponentů a odborná montáž. Díky tomu získají výsledné kamerové záběry potřebnou kvalitu a lze je použít jako důkazní prostředky.

Návrh optimálního bezpečnostního řešení je základ

Po opravdu efektivní a spolehlivý výběr kamerového systému do bytu je nutné nejprve navrhnout optimální bezpečnostní řešení. Bezpečnostní agentura Pro Security vytváří návrh bezpečnostní řešení na základě definice míry rizika v daném bytě a následného vyhodnocení priorit. Podle těchto výsledků vám vypracují bezpečnostní kamerový systém do bytu na míru.

Pokud nevíte, jakou kameru do bytu vybrat, doporučujeme porovnat jednotlivé vlastnosti a možnosti použití kamer do bytu. Důležité je také zhodnocení stávajících možností ve vašem bytě (již připravené datové nebo analogové kabeláže) a vaše požadavky na kamerový systém.

Společnost PRO SECURITY vám za tímto účelem nabízí profesionální služby, za kterými stojí mnoho let zkušeností. Postarají se o odborný návrh kamerového systému do bytu a profesionální instalaci. Dbají na výběr nejvhodnějších komponentů na základě možností a požadavků zákazníka. Kamerové systémy instalují v Praze a Brně, ale působí též po celé České republice i v zahraničí.

Návrh od firmy vám přinese jistotu efektivního využití kamer

Instalace kamerového systému od firmy takového rázu přináší jistotu správně navržených kamer, na kterých uvidíte detail v jakýchkoliv podmínkách. Větší montážní firma zde navíc bude i za 10 let a nabídne vám okamžitý nebo pravidelný servis i po několika letech. Taková společnost navíc poskytuje komplexní služby, které nekončí pouhou montáží kamer. Oproti tomu levný kamerový set bez dalších služeb pravděpodobně svůj účel takto efektivně nesplní.

Pro návrh zabezpečení a přesnou cenovou nabídku ve dvanácti variantách stačí vyplnit unikátní online kalkulačku pro zabezpečovací a kamerové systémy na míru na webu PRO SECURITY.