Jste zde

Jak ušetřit při nákupu střešních oken? VELUX rozdává pětistovky

Zdroj: Redakce

Přemýšlíte nad novými střešními okny? Ideální doba pro jejich koupi je právě teď!  Za koupené střešní okno VELUX vám tato společnost vrátí 500 Kč. Stačí vyplnit jednoduchý kupon a zaslat ho společně s kopií účtenky společnosti VELUX.

25. 11. 2013

Pořízení nových střešních oken, není záležitostí, nad kterou by vaše peněženka zaplesala. Nyní ale můžete ušetřit. VELUX vám totiž vrátí pětistovku za každé kyvné střešní okno VELUX se zasklením 59 a 73, které si zakoupíte do 15. listopadu 2013.

Co pro to udělat? Stačí si v daném období pořídit některé z manuálně ovládaných střešních oken GZL 59, GGL/GGU 59 nebo GGL/GGU 73 a do konce listopadu zaslat doklad o jejich zaplacení.

Jaké střešní okno je pro mne to nejlepší?

Střešní okna GZL 59, standardní celodřevěná s ventilační štěrbinou a izolačním dvojsklem, jsou ideální pro ty, kteří požadují kvalitu, ale zároveň hledají ekonomicky výhodná řešení. Pro náročnější uživatele jsou v nabídce střešní okna GGL/GGU 59 s ventilační klapkou, která umožňují větrání i při zavřeném okně. Okno navíc díky své konstrukci lépe brání pronikání venkovního hluku do interiéru.

velux2

Zdroj: velux.cz

Střešní okna GGL/GGU 73 s bezpečným energeticky úsporným dvojsklem nabízí všechny výhody předcházejícího modelu, ale také něco navíc – samočisticí vrstvu na vnější straně zasklení. Tu ocení každý, kdo si místo mytí střešních oken udělá raději volno. Pokud preferujete bezúdržbový povrch, volte bílá bezúdržbová střešní okna.

Jak získat slevu?

Nejpozději do 30. listopadu 2013 zašlete společnosti VELUX vyplněný kupon a kopii dokladu o nákupu střešních oken VELUX (se specifikací jejich typů a počtem) v době kampaně. Podmínkou je uvedení vašeho bankovního účtu, na který vám bude zaslána finanční částka ve výši odpovídající násobku počtu zakoupených oken a částky 500 Kč.

velux3

Bezúdržbová střešní okna GGU. Zdroj: velux.cz

Částka Vám bude zaslána bankovním převodem nejpozději do 1 měsíce po obdržení správně vyplněného kuponu a kopie nákupního dokladu. Kupon si můžete stáhnout na stránkách www.velux.cz.