Jste zde

Jak ušetřit na zahradě: Pořiďte si jímku na dešťovou vodu!

Zdroj: nemecke-jimky.cz

Zahrada je místem pro relax, ale i místem, kde se pěstuje ovoce a zeleninu. Někdo zahradničí proto, že ho to baví, jiný chce ušetřit. Ušetřit však můžete nejen tím, že si vypěstujete vlastní zeleninu, ale i tím, že budete zalévat dešťovou vodou.

1. 1. 2014

K tomu, abyste tento úsporný plán mohli realizovat a šetřili rodinné finance, budete potřebovat kvalitní jímku na dešťovou vodu.

Investice do jímky se vrátí

Nádrže na dešťovou vodu jsou určeny k zachycování srážkové vody ze střechy vašeho domu a k jejímu následnému využití. Takto zachycenou srážkovou vodu můžete použít nejen k už zmiňovanému zalévání zahrady, ale i ke splachování WC, praní, úklidu či vytírání vašeho domu. Investice do jímky dešťové vody se vám při neustále se zvyšujících cenách vodného a stočného zajisté vyplatí.

Peníze, které byste jinak museli vynaložit na spotřebu vody, můžete využít účelněji. Budou se hodit třeba na zahradní aktivity s vašimi dětmi.  Na zahradu můžete svým dětem pořídit skákací trampolínu, zahradní sestavu s houpačkou či pískovištěm nebo nabíjecí elektrická autíčka, ve kterých se mohou vaše děti vozit.

Pořiďte dětem na zahradu elektrické autíčko

Takový originální dárek určitě potěší každé dítě. Vybírat můžete z autíček různých stylů, barev, velikostí a parametrů. Nakupujte online a rozhodujte se mezi  jednomotorovými, dvoumotorovými, malými či velkými elektrickými auty, auty s dálkovým ovládáním pro rodiče či bez něj. S touto originální atrakcí si užijete se svými dětmi spousty zábavy.

Psa utišíte speciálním obojkem

A pokud chcete, aby vás na zahradě nerušil pes, obětujte pár korun a pořiďte mu obojek proti štěkání. Naučte tak vytrvale štěkajícího nebo vyjícího psa zůstat v tichosti. Projděte si kompletní nabídku obojků proti štěkání a vyberte pro něj ten nejvhodnější.

Obojek proti štěkání se aktivuje automaticky při vytí, vrčení nebo štěkání psa. Obojek lze použít pro malá, střední i velká psí plemena, je zcela bezpečný a zajisté ho oceníte všude tam, kde vám přijde psí štěkání nesnesitelné.

Přidejte se k nám na Facebooku, už je nás přes 2500 - těch, které zajímá bydlení a moderní trendy v něm!