Jste zde

Hodinového manžela už nevolají jen ženy, ale i muži

Zdroj: lotabel.cz
Hodinového manžela mohou shánět nejen ženy, ale také muži. V dnešní době platí, že čas jsou peníze. Kdo by chtěl po namáhavé pracovní šichtě ještě něco montovat, opravovat, malovat, vylepšovat nebo rekonstruovat?

12. 2. 2017

Ať už hodláte zařizovat nejrůznější drobné opravy v pravidelných nebo náhodných termínech, určitě se rádi obrátíte tam, kde mají zkušenosti. K populárním řešením patří všeumělové, kteří si poradí skoro s každým problémem v domácnosti i na zahradě. Velmi žádaným je hodinový manžel v Praze, který se na zavolanou postará například o výměnu vypínače nebo o vymalování pokoje. 

Zručný řemeslník na zavolanou

Nemusíte se ani trápit s tím, kdo vymění světlo, odvzdušní topení či opraví splachování na toaletě. Služba hodinového manžela se hodí i v případech koupě nového vybavení do bytu. V obchodech totiž převládá nabízení nábytku v demontovaném stavu, což mnohdy odradí od pořízení trendy kousků za velmi nízké ceny. S montáží si jednoduše poradí někdo jiný.


Hodinového manžela si dnes nevolají jen ženy, ale i muži, kteří na domácí práce nemají čas.Zdroj: lotabel.cz Ceník údržbářských prací vás jistě mile překvapí. Uživatelé většinou ihned zjistí, že si mohou s klidem zaplatit odborníky a nepokoušet osud vlastními nezkušenostmi. Navíc se ceny řeší individuálně podle momentálního rozsahu práce. Nezávazná poptávka vám pomůže udělat si přehled o finanční náročnosti.

Komplexní služby bez komplikací

Zajímat se můžete o několik druhů prací najednou. Určitě oceníte, když vše seženete na jednom místě a nebudete muset jednotlivě pátrat, kde funguje dobrý údržbář, topenář, plynař nebo elektroinstalatér. Řemeslné práce v Praze zahrnují rovněž pokrývačství, klempířství, zednictví, instalatérství. Nechybí možnost sjednat úklidy různého druhu a pomoc na zahradě.