Jste zde

Galerie koupelen: Fotografie koupelen, které musíte vidět

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Koupelna je sice malý, ale nesmírně důležitý prostor v našem bytě. Místo, kam chodíme relaxovat, místo, které musí vyhovět mnoha hygienickým standardům. Hledáte inspiraci? My jsme pro vás vybrali ty nejkrásnější koupelny.

25. 9. 2016

V rámci spolupráce s e-shopem www.levna-koupelna.cz jsme sestavili žebříček 7 nejkrásnějších fotek z komunitního webu Flickr a seřadili je do galerie koupelen, které stojí za to vidět. Těmito fotkami se můžete inspirovat při rekonstrukci vaší vlastní koupelny, protože stojí opravdu za to.

Jak jsme fotky vybírali?

Pravidla pro výběr fotek nebyla nijak složitá, hledali jsme moderní a originální koupelny, některé velmi jednoduché a minimalistické, jiné plné doplňků, které vytváří krásný celek. Protože v koupelně trávíme nemalé množství času a každý máme jiný vkus, vybrali jsme také široké spektrum různě barevných koupelen. Svého favorita si tak určitě vyberete i Vy.

Galerie koupelen

bathroom-interior-design-3

Na první fotce můžete vidět moderní černo-bílou koupelnu, která svou elegancí upoutá na první pohled. Na fotce bohužel není klasický sprchový kout ani vana, ale sázíme na hranatou volně stojící vanu, která zapadne do celkového designu a čtvercový sprchový kout se skleněnými sprchovými dveřmi. A jak se tato koupelna líbí vám? Souhlasíte s naší volbou vany a sprchového koutu?

P BATHROOM4

Na první pohled naprosto obyčejná koupelna, která ničím nevyčnívá. Když se však podíváte znovu, uchvátí vás její jednoduchost a originalita. Líbí se nám originální umyvadlo i květina, která je skvělým barevným doplňkem. Tato koupelna je příkladem toho, že se i na menším prostoru a s omezeným rozpočtem dá udělat něco úžasného.

d28f398f059eb96d79e95c23573fb0f3

A nyní ze soudku luxusu a elegance, která ze třetí fotografie přímo čiší. Tmavé až temné barvy působí příjemně, ale rozhodně nejsou pro každého. Velký sprchový kout s prosklenými sprchovými dveřmi do niky luxus ještě podtrhuje. V jakém domě či bytě si tuto koupelnu dokážete představit?

orig_bathroom_2

Znovu otáčíme o 180 stupňů a vidíme koupelnu, která pasuje do rodinného domku jako ulitá. Žádný přehnaný luxus, ale jednoduchost s citem pro detail, právě to nás na této koupelně zaujalo. Líbí se nám dřevěné poličky u vany i velké zrcadlo za ní.

modern-bathroom-design-10-582x432

Ano, máte pravdu, dřevo v koupelně vypadá opravdu nádherně! Minimalistická koupelna s volně stojící vanou ukazuje, kam se design koupelen v dnešní době ubírá. Prostornost a jednoduchost je, nejen v koupelnách, velmi vyhledávaným konceptem. Samozřejmé je, že tento design není pro každého, obzvlášť kvůli své rozloze. Musíte však uznat, že se opravdu povedl.

未命名-1111

Předposlední koupelna se stylem velmi podobá té na druhé fotografii z naší malé galerie koupelen. Světlé barvy, květina i prosklený sprchový kout. Oslovila nás však volně stojící vana a polička, na které květina stojí. Dřevo opravdu krásně doplňuje celkový design a velký sprchový kout je praktický a vypadá velmi dobře.

未命名-13

Možná si říkáte, že na tomto obrázku vlastně ani není koupelna. S tím nemůžeme nesouhlasit, na této fotce nás však zaujalo originální zpracování poliček pod umyvadlem, proto jsme ji přidali nakonec fotogalerie jako takový bonus, kterým může svou koupelnu vylepšit úplně každý.

Věříme, že se vám galerie koupelen líbila a bude pro vás inspirací v momentě, kdy se rozhodnete inovovat tu vaši.