Jste zde

Galerie koupelen: Fotografie koupelen, které musíte vidět

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Koupelna je sice malý, ale nesmírně důležitý prostor v našem bytě. Místo, kam chodíme relaxovat, místo, které musí vyhovět mnoha hygienickým standardům. Hledáte inspiraci? My jsme pro vás vybrali ty nejkrásnější koupelny.

25. 9. 2016

V rámci spolupráce s e-shopem www.levna-koupelna.cz jsme sestavili žebříček 7 nejkrásnějších fotek z komunitního webu Flickr a seřadili je do galerie koupelen, které stojí za to vidět. Těmito fotkami se můžete inspirovat při rekonstrukci vaší vlastní koupelny, protože stojí opravdu za to.

Jak jsme fotky vybírali?

Pravidla pro výběr fotek nebyla nijak složitá, hledali jsme moderní a originální koupelny, některé velmi jednoduché a minimalistické, jiné plné doplňků, které vytváří krásný celek. Protože v koupelně trávíme nemalé množství času a každý máme jiný vkus, vybrali jsme také široké spektrum různě barevných koupelen. Svého favorita si tak určitě vyberete i Vy.

Galerie koupelen

Na první fotce můžete vidět moderní černo-bílou koupelnu, která svou elegancí upoutá na první pohled. Vana přímo u obrovského okna, to je sen, ovšem nehodí se do každého prostředí. Nejlépe by se vyjímala v domě někde na samotě u lesa. To by bylo, panečku, rochnění ve vaně, že?

P BATHROOM4

Na první pohled naprosto obyčejná koupelna, která ničím nevyčnívá. Když se však podíváte znovu, uchvátí vás její jednoduchost a originalita. Líbí se nám originální umyvadlo i květina, která je skvělým barevným doplňkem. Tato koupelna je příkladem toho, že se i na menším prostoru a s omezeným rozpočtem dá udělat něco úžasného.

d28f398f059eb96d79e95c23573fb0f3

A nyní ze soudku luxusu a elegance, která ze třetí fotografie přímo čiší. Tmavé až temné barvy působí příjemně, ale rozhodně nejsou pro každého. Velký sprchový kout s prosklenými sprchovými dveřmi do niky luxus ještě podtrhuje. V jakém domě či bytě si tuto koupelnu dokážete představit?

Znovu otáčíme o 180 stupňů a vidíme koupelnu, která nesedne každému. Ostré hrany, výrazně přiznané kovové komponenty včetně umyvadla, to je model pro milovníky industriálního stylu bytového designu. Líbí se vám tahle velmi střídmá koupelna? I kdyby ne, musíte uznat, že má styl.

modern-bathroom-design-10-582x432

Ano, máte pravdu, dřevo v koupelně vypadá opravdu nádherně! Minimalistická koupelna s volně stojící vanou ukazuje, kam se design koupelen v dnešní době ubírá. Prostornost a jednoduchost je, nejen v koupelnách, velmi vyhledávaným konceptem. Samozřejmé je, že tento design není pro každého, obzvlášť kvůli své rozloze. Musíte však uznat, že se opravdu povedl.

Předposlední kousek z naší malé galerie koupelen také vyniká jednoduchostí a prostorností. A jedním svérázným komponentem. Také říkáte topnému tělísku s příčkami "žebřík"? A proč ho nemít v koupelně na sušení ručníků a osušek doopravdy. Mimochodem, docela by nás zajímalo, k čemu slouží kůň na poličce. Napadá vás něco?

Originalitu této koupelně dává především nezvyklé řešení poliček pod umyvadly. Berte to jako takový inspirační bonus, kterým může svůj byt vylepšit úplně každý.

Věříme, že se vám galerie koupelen líbila a bude pro vás inspirací v momentě, kdy se rozhodnete inovovat tu vaši.