Jste zde

Dětský pokoj se dá zařídit levně a originálně zároveň. Poradíme vám, jak na to!

Zdroj: sedacipytelemi.cz

Bydlení si můžete pořídit za pár korun, stačí jen vědět  jak. Současným trendem je nábytek ze starých palet. Těm, kteří mají ke kutilství blízko, stačí trocha nápaditosti a nářadí a za pár dní můžouvybavit dětský pokoj paletovým nábytkem.

31. 12. 2013

Kdo tomuto modernímu trendu neholduje a nemá peněz nazbyt, může se porozhlédnout po levném nábytku. V některých internetových e-shopech můžete pořídit pěkný a zároveň levný nábytek do dětských pokojů za fantastické ceny .

Šetřete, ale na správných místech!

Výhodnou koupí jednotlivých kusů nábytku nebo celých nábytkových sestav můžete ušetřit tisíce korun, které lze následně investovat do jiných interiérových doplňků, které dítě využije víc – jsou to třeba dětská polohovatelná židle, kvalitní matrace, kusové koberce s dětským motivem,  různé police na stěnu a podobně.

V žádném dětském pokoji by dnes neměl chybět sedací vak nazývaný též sedací pytel. Vybírat lze z nepřeberné nabídky tvarů (polštáře, křesla, hrušky, míče, koule), použitých materiálů (ekokůže, pravá kůže, semiš, plátno, nylon), velikostí (50-1100 litrů) a snad všech barev, na které si jen vzpomenete. 

Sedací pytel vybírejte podle účelu!

U sedacích pytlů hodně záleží i na tom, kolik peněz do nich chcete investovat. Většinou jsou však nejprodávanější ty, které se nabízejí za nejnižší ceny. Platí také to, že sedací vak do dětského pokoje byste měli vybírat nejen dle toho, jak vám barevně ladí s ostatními doplňky, ale také dle účelu, pro který chcete, aby ho vaše dítě využívalo. Lze na něm klasicky sedět, nebo se po něm jen tak povalovat. Dle užitku rozhodujte tedy nejen o tvaru, ale i o použitém materiálu na povrch sedacího vaku.

Jak jste na tom s bezpečností? Dětský pokojík by měl být nejbezpečnější místností v bytě. Jak je na tom ten váš?

Na posteli nešetřete!

Po náročném dni ve škole potřebuje každé dítě kvalitní odpočinek. A kde jinde než ve své posteli. Je jedno, zda spí dítě na jednolůžku, dvojlůžku, masivní posteli, posteli z lamina či palandě. Základem je, aby byla postel pevná, měla kvalitní rošt a děti spaly v kvalitních přikrývkách.

Při výběru polštářů a peřin zohledněte i to, zda chcete, aby byly plněné peřím či dutým polyesterovým vláknem vhodným i pro alergiky. Přikrývky z této kategorie, u nichž je mimo jiné hlavní parametr i vysoká tepelná izolace, vybírejte zde.

Přidejte se k nám na Facebooku a pochlubte se pokojíkem vašicg dětí!

Související články