Jste zde

Čištění oken? Tady jsou tipy, aby to bylo brnkačka!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Charakterizuje vaše mytí oken odkládání, odkládání a odkládání, protože tváří v tvář kocourům a úmorné dřině se vám jakákoli jiná činnost zdá jako mnohem lepší nápad? Zkuste to jinak!

17. 11. 2015

Hadr a lavor? Dolešťování jemnou jelenicí nebo zmuchlanými novinami? A kolik že to vlastně dáte za všechna ta čistidla?

Postaru a pomalu

Mytí oken postaru si žádá pořádnou porci času a potu a nic člověka nenaštve tolik jako, když se na právě umytém skle roztahuje nepěkná šmouha, kterou se marně snažíte vyleštit. Jde to ale i jinak. Zkoušeli jste někdy metodu stěrkování? Ano, to je to, čím myjí výlohy profesionálové. V základní a jednoduché podobě jde o tento princip: Nanesete vodu s čisticím prostředkem, rozetřete, ale místo složitého domývání a dosušování několika hadry, špínu jednoduše setřete.

Dejte vale otravnému a zdlouhavému mytí oken! Známe jednodušší způsoby, jak se popasovat s úklidem!Zdroj: www.bigstockphoto.com

Pokud máte jen tu nejzákladnější stěrku, potřebujete mít po ruce ještě suchý hadr na vysušení stěrky a hadřík na doleštění občas uteklých kapek. Zní to lépe než vaše současná metoda, ale pořád ještě ne dost dobře? Zbystřete! Okna se totiž dají i vysávat!

Metoda superluxózní, aneb ani kapka vedle

V Kärcheru, kde tento způsob mytí oken vymysleli, se zaměřili na to, co lidi na stěrkování nejvíce štvalo: na kapky. A jak nejlépe zabránit kapce, aby se spojila s jinou a efektně sjela na umyté sklo? Odsajte ji! Tak vznikly akustěrky – kombinace lehoučkého ručního vysavače a stěrky.

Pryč s kbelíky, svobodu hadrům! Mycí prostředek na okno jednoduše nanesete rozprašovačem, kterým ho zároveň rozetřete, a tekutinu i s nečistotami následně jednoduše odsajete. Žádné rozmazávání špíny. Jeden tah a dost. Okno je čisté, lesklé a dokonale suché. A to v řádech minut.

Zapomeňte na klasické saponáty, jelenici, noviny a mokro všude v okruhu několika metrů. Díky akustěrce budete mít okna umytá za pár minut.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Vaše okna si zaslouží originál

Tak co, navnaděni? Jenže pozor - trh akustěrkami doslova přetéká. K větší spokojenosti si při nákupu pečlivě prostudujte parametry stěrky – důležitý je výkon, výdrž baterie, hmotnost a uživatelský komfort. Pokud budete každých pár minut muset do nabíječky, moc parády s ní nenaděláte. A co náhradní díly a servis? Jsou dostupné?

Pokud si chcete ušetřit čas i nervy, jistotou je sázka na originál. Společnost Kärcher byla první, kdo přišel s nápadem na vysávání oken a svou akustěrku vymazlila k dokonalosti. Když je nějaký výrobek s přehledem nejprodávanější na trhu, špatný asi nebude.

Zasoutěžte si

Výhodný nákup originální stěrky či originální zážitek v divadle? Co raději vyhrajete vy? Od 11. 11. 2015 můžete s akustěrkou Kärcher soutěžit o lístky do divadla a další ceny. Pokud nebudete mít štěstí na hlavní cenu, nezoufejte. Každý soutěžící, který zodpoví správně všechny soutěžní otázky, od nás získá vánoční 15% slevu na nákup v KÄRCHER CENTER.

Doporučujeme:

Okenní čistič WV 2 Christmas edition:
Pracovní šířka sací hubice (mm) 280
Objem nádrže na špinavou vodu (ml) 100
Doba nabíjení baterie
140
Doba běhu baterie 25
Čisticí výkon pro jedno nabití baterie cca 75 m² = 25 oken
Napětí (V) 100 - 240
Frekvence (Hz) 50 - 60
Hmotnost vč. baterie (kg) 0,6
Rozměry (D x Š x V) (mm) 120x280x320
Vybavení
Čistič skla koncentrát, 4 x 20 ml
Postřikovací láhev s potahem na stírání z mikrovlákna
Odsávací hubice, široká, 280 mm
Lithium iontová baterie
Nabíječka baterií