Jste zde

Christmasworld 2023 přináší vánoční osvětlení. Nejen na vánoční stromek

světelné vánoční stromečky Zdroj: svetstromku.cz
Vánoce bez vánočního osvětlení? Jednoduše si je ani neumíme představit. Světýlka jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc a vánoční stromek se bez nich neobejde. Vnesou do domova nezaměnitelnou atmosféru a určitě také rozzáří očka dětí.

23. 4. 2023

Vánoční osvětlení jako žhavý trend nejen na vánoční stromek

Středobodem pozornosti v každé domácnosti je vánoční stromek, jehož důležitou součástí je i vánoční osvětlení. Vánoční výstava ve Frankfurtu přinesla nejnovější trendy a měli jsme možnost vidět také nejmodernější vánoční osvětlení, které dodává punc dokonalosti.

Patříte k milovníkům velkolepého venkovního osvětlení? Nás na výstavě okouzlili svítící sobi. Neholdujete velkým dekoracím a nechcete doma ani žádný kýč? Co byste řekli na světelnou dekoraci ve tvaru vánočního dárku s důmyslným detailem – mašlí různých barev? Pokud vás nic jen tak neohromí, výjimkou snad bude světelný věnec, který svým moderním designem upoutal i naši pozornost.

Výrobci každý rok na výstavě prezentují exteriérové vánoční osvětlení. Buďte odvážnější a ozdobte si domov a okolí světýlky ve tvaru rampouchů nebo světelnými girlandami. Lákadlem pro oči je jistě LED světelný stromek vysoký až několik metrů, který v exteriéru vytváří neuvěřitelné světelné efekty. Nechte okno trochu odkryté, aby bylo vidět vánoční stromeček a všichni budou obdivovat dokonale sladěné vánoční osvětlení.

20230203_112312.jpg

světelné dekorace na vánoce
Zdroj: 
svetstromku.cz

20230203_112051.jpg

světelné řetězy
Zdroj: 
svetstromku.cz

Vánoční osvětlení, se kterým Vánoce nabudou jiného rozměru

Výrobci přinášejí originalitu i ve větším prostoru. Každoročně před Vánocemi zdobí náměstí a ulice větších měst nadrozměrné světelné dekorace, které svým designem umocňují vánoční atmosféru.

Nepřehlédnutelná je určitě přechodová světelná brána. Přiznejte se, že i vás láká vstoupit do ní a pořídit si společnou vánoční rodinnou fotografii. Závěsné světelné dekorace ve tvaru velké vánoční koule nebo sněhové vločky často zdobí ulice nebo velké prostory, jako jsou například nákupní centra, kde provázejí zákazníky během předvánočních nákupů.

20230203_163536.jpg

vánoční dekorace v obchodě
Zdroj: 
svetstromku.cz

20230203_162410.jpg

světelná brána
Zdroj: 
svetstromku.cz