Jste zde

Bluetooth reproduktor LANCHIYA MK30 zajistí domácnosti perfektní zvuk

reproduktor lanchiya Zdroj: daklos.cz
Kdo by si do domácnosti nepřál báječně čistý zvuk, aby si mohl naplno vychutnat oblíbenou hudbu? Na takový zvuk nemusíte mít věž a ohromný reproduktor. Stačí nějaký malý, ale šikovný. Třeba LANCHIYA MK30. Podívejme se na něj!

3. 4. 2020

Ať už se chystáte pořádat jednu taneční party za druhou, nebo si jen chcete komorně vychutnat trochu vážné hudby, tenhle malý doplněk vás nezklame. Získáte s ním věrného parťáka na jakoukoli příležitost, kde bude potřeba kvalitní ozvučení. Nebudou vás přitom limitovat kabely a nedostačující možnosti zastaralých technologií.

Neznámá značka? Brzy se proslaví i u nás

Možná že jste o značce LANCHIYA ještě neslyšeli. Existuje od roku 2006 a oblibu si zatím získala ve Spojených státech, v Japonsku a Koreji. Teď se konečně dostává i k nám a do dalších evropských států. Až si poslechnete oblíbenou písničku z tohoto reproduktoru, už na něj nedáte dopustit.

Zdroj: daklos.cz

Co stojí za dokonalým zvukem?

Nezaměnitelnou kvalitu zvuku zajišťuje spolupráce konvexního tlumiče, dvouvrstvého hybridního neodymového magnetu, kuželové konstrukce se 100% papírovinou z buničiny a v neposlední řadě elektronky, kterou jinak najdeme v drahých reproduktorových soustavách a profesionálních zesilovačích. Reproduktor LANCHIYA MK30 se postará o 360° zvuk, takže je úplně jedno, v které části místnosti se budete nacházet. Na vašem požitku ze zvuku se nic nezmění.

Moderní design, který místnostem sluší

Další ohromné plus pro tento reproduktor je jeho propracovaný design. Ten byl navržen v moderním duchu a s citem pro eleganci. Jakmile ho zapnete, přesvědčíte se i o jeho psychoakustické funkci – v automatickém módu se střídá 265 barev nebo si můžete nastavit barvy, které sami chcete. Pro relaxaci po náročném dni nebo za deštivého nedělního odpoledne naprosto geniální.

Pár technických informací závěrem

Nebudeme reproduktor rozebírat na atomy, jen se sluší a patří říct, že se tenhle drobeček dá připojit k ostatním zařízením pomocí Bluetooth nebo funkce NFC. Potěší vás výkonem 40 W, pokročilou zvukovou technologií DSP E.A.I a technologií pro basy. Vyzkoušejte a přesvědčte se.