Jste zde

Zima plná pohodlí: Letos letí sedací vaky a biokrby!

Zdroj: najsedacievaky.sk

Zima nemusí nutně být jen tím mrazivým a nepříjemným zimním obdobím. Udělejte si ji příjemnější a prožijte ji v teple svého domova. Zavrtaní do sedacího vaku a s pohledem do plamenů biokrbu. Právě tyto doplňky totiž letos letí.

31. 12. 2013

Pro ty, kteří mají ve svém domě krb, máme řešení okamžité. Stačí si přinést pár polínek dřeva, zapálit v krbu a posadit se k němu se skleničkou teplého svařáku nebo grogu. K příjemnému teplu, které je s plápolajícím krbem spojené, přidejte zvuk praskajícího dřeva a ihned máte vykouzlenou dokonalou hřejivou atmosféru.

Kouzelnou atmosféru zajistí biokrb

A pro ty, kteří nemají na svém domě komín, a přesto touží po takovéto atmosféře, tu máme také řešení. Stačí si pořídit bezkomínové krbové vložky, takzvané biokrby. Biokrby lze zabudovat nejen do domů bez komínu, ale i do panelákových bytů. Lze je tedy použít v každé domácnosti.

Jak biokrby fungují? Pro provoz biokrbu nemusíte shánět klasické dřevo, nýbrž do něj stačí nalít z kanystru speciální biolíh. Biokrby mají celou řadu výhod - jsou považovány za originální dekorativní prvek každé domácnosti, jsou ekologické a zároveň mají i velmi dobrou výhřevnost.

Vybírat můžete z variant závěsného, volně stojícího či stolního modelu biokrbu. Díky bezkomínovým krbům si budete moci užívat obdobné atmosféry, kterou vám nabízí pálení klasického dřeva v krbu. Biokrb má asi jen jednu nevýhodu a tou je to, že vůni dřeva v tomto případě neucítíte.

Zabořte se do pohodlného sedacího vaku!

Máte-li krb a v šálku nějaký voňavý teplý nápoj, pak už vám může ke štěstí chybět jen posezení v houpacím křesle nebo v pohodlném sedacím vaku.  Každá z těchto variant sezení má své výhody a nevýhody. Záleží jen na vás, kterou si pro své posezení zvolíte.

Největší výběr sedacích vaků najdete na internetu. Sedací vaky lze pořídit v mnoha tvarových, velikostních i barevných provedeních. Vybere si určitě každý!

A protože jsou podzimní temné večery většinou dlouhé a nemáte možnost trávit svůj volný čas udržováním zahrady, využijte zimní měsíce k relaxaci či ke čtení. Pořiďte si navíc ještě nějakou zajímavou knížku a máte postaráno o dokonalý večer. A pokud si vyberete knihu z nejvýhodnější cenové nabídky, ušetříte za její nákup, zbyde vám ještě pár korun na něco dobrého k snědku. 

Teplo, relaxace, dobré pití a jídlo, co víc si přát! Takový večer vás zaručeně pohladí nejen po tváří, ale i po duši.

Související články