Jste zde

Zahradní party: Tipy a triky, na co nezapomenout!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Je tady léto! A s ním přichází na řadu oblíbené grilování a zahradní party. Ovšem, aby se zahradní párty zdařila, je zapotřebí se předem připravit. Plánujete-li, že během léta takovou akci podniknete, pak věřte, že připravenému štěstí přeje.

11. 6. 2017

Nejde pouze o seznam vybraných potravin, skvělé recepty, bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, zábavný program. Mnohdy se zapomíná na takové drobnosti, jako je cateringový stůl, dostatek sedacího nábytku, výběr vhodné muziky, zastřešení v případě nepřízně počasí a další. 

Party stan pro zahradní party

Stan je bezpochyby úžasný vynález a využijete ho nejen v případě, že chcete někde přenocovat. Nemáte-li na zahradě žádný altán s přístřeškem, pak jsou party stany výtečnými pomocníky. Jednak v nich mohou být umístěny lednice s jídlem, poskytnou stín, když se na slunci nedá vydržet, ale stejně tak i zachrání před deštěm

Budete-li mít občerstvení formou švédských stolů, pak je určitě lépe mít potraviny chráněné. Nezapomínejte i na takovou banalitu, jako jsou sítě proti hmyzu. Nikomu by se nechtělo ochutnávat zákusek i s mouchou. K dalším nezbytnostem patří osvětlení – nespoléhejte jen na svíčky, ačkoliv jsou romantické, opatřete si i jiný druh světla. 

Příjemné prostředí 

Zahradní party je úžasný zážitek. Pokud tedy nesedíte v zahradě plné plevele. Zapracujte tedy ještě před samotnou akcí na zkrášlení zahrádky, opatřete pohodlné sezení, polštářky a pěknou dekoraci. Stejně tak ukliďte vše, co kazí celkový dojem, jako je třeba zahradní nářadí a podobně. 

Vhodné jsou i osvěžovače vzduchu. Možná se teď ptáte proč, když budeme sedět venku? Inu proto, že mnohé osvěžovače voní lidem, ale nevoní komárům a jiné otravné havěti. Má-li si člověk venkovní pobyt užít, pak určitě není nic příjemného ohánět se plácačkou po hmyzu a škrábat si štípance. Osvěžovače navíc nejen provoní okolí, ale zaujmou i místo ozdoby.