Jste zde

Vrací se pořad Jak se staví sen – a hledá nové zájemce o proměnu interiérů!

Zdroj: archiv televize Prima

Chcete totálně proměnit své bydlení, ale nemáte na to peníze, čas nebo odvahu? Přihlaste se do pořadu Jak se staví sen a svěřte svůj domov do rukou odborníků!

2. 1. 2013

Od března startuje další řada oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Premiérové díly budete moci sledovat každou sobotu odpoledne. Už třináctou řadu pořadu bude stejně jako ty předchozí  uvádět Pavel Cejnar. V celkem šestnácti dílech této série se můžete těšit na zajímavé a originální rekonstrukce rozmanitých bytů. A už nyní se zájemci o rekonstrukci svého příbytku mohou hlásit přes webový formulář na stránce pořadu – www.iprima.cz/jsss. Těšte se na jaro, budeme stavět vaše sny!

Přihlášku do pořadu najdete tady: http://jaksestavisen2009.moonface.cz/

A rozhovory s jednotlivými designéry, které v průběhu roku představila nše redakce, pak pod následujícími odkazy:

Mám k dispozici byt, který je prázdný. Nevím si rady s jeho opravou a proto jsem řekla, že by se v něm mohli vyřádit vaši designéři. Měli by úplně volnou ruku.helpinci

Dobrý den,mohl bych vymýšlet,jak se dostat do pořadu"JSSS",ale to nechci.Jediný důvod je ,že jsme generace narozená v roce 1948 a vše co máme jsme museli koupit a tvrdě zaplatit(byt,garáž,zahradu)a na rekonstrukci z důchodu už nemáme,děkuji,Štefan Koton.

Mám byt od města bohužel tu nemám kuchyn musím umývat nádobí v koupelně bylo by milé kdybyste mým holčičkám a mě pomohli děkuji

Do redakce se nám ozývá spousta lidí, kteří by se rádi zúčastnili pořadu Jak se staví sen. Nicméně my o pořadu "pouze" píšeme a nemáme vliv na to, koho produkce vybere. Pokud se chcete přihlásit, pak využijte přihlášky, která je na adrese http://jaksestavisen2009.moonface.cz/ - její vyplnění sice zabere nějaký čas, ale vaše zpráva se dostane k lidem, kteří o účastnících rozhodují.
S pozdravem, Lucka Štěrbová

Dobry den,nas detsky pokoj meri 2,50na 2,50,potrebovali by jsme z teto mistnosti vytvorit detsky pokoj pro dve deti.Nejake napady eventuelne zrealizovani by se hodilo!

Související články