Jste zde

Víte, co je virtuální sídlo? Ideální řešení kanceláří pro začínající podnikatele!

Zdroj: ecologic.sk

Každá začínající právnická osoba musí do obchodního rejstříku uvést sídlo své firmy. Jaké ale uvést, v případě, že prozatím žádné místo pro své kancelářské prostory nemá? Poradíme vám způsob, jak tento problém vyřešit!

1. 1. 2014

Nebudete-li využívat kanceláře denně a nechcete-li si vodit klienty k sobě domů, je momentálně na trhu velmi zajímavé řešení. Tím je služba zvaná „virtuální sídlo firmy“.

Udělejte dojem díky luxusní kanceláři!

Co taková služba podnikatelům nabízí? Kromě občasného pronájmu virtuálního sídla v moderním objektu na renomovaném místě, také velkou úsporu nákladů, které byste museli měsíčně vynaložit na pronájem vlastních kanceláří. K této službě lze doobjednat i pronájem zasedacích místností či jednacích sálů, drobné občerstvení pro své klienty, přebírání došlé pošty a přeposílání pošty na vámi uvedenou adresu.

Tím, že si pozvete své zákazníky do luxusní kanceláře, rozhodně stoupnete v jejich očích a zároveň měsíčně ušetříte tisíce korun za pronájem jinak nevyužitých kanceláří.

Pár vět o virtuálním sídle najdete i v této Aktulitě: Pronajmout si nemusíte jen byt: Aneb víte, co je to virtuální sídlo?

Ušetřit se dá i na vytápění!

Kromě pronájmu musí každý podnikatel platit také za vodu, elektrickou energii a vytápění kancelářských nebo průmyslových prostor. Mluvíme-li o malé kanceláři, zde jsou náklady na vytápění minimální. Podívejme se raději na vytápění velkých objektů, kde jsou měsíčně vynaloženy na vytápění desetitisícové částky.

Chcete-li ušetřit, pozvěte si odbornou firmu a prokonzultujte s nimi možnost vytápění plynovými infrazářiči, teplovzdušnými plynovými agregáty či elektrickými sálavými panely. Nechte si vyčíslit měsíční úsporu nákladů a následně se rozhodněte pro řešení vaší situace.

Neprosviťte zbytečně tisíce korun!

Uspořit můžete ale i na osvětlení. Zde záleží hlavně na tom,  jaké osvětlení ve svých kancelářských nebo průmyslových prostorech používáte, kolik hodin denně svítíte a jakou cenu za energii platíte.  Přijdou-li vám náklady na svícení příliš vysoké, nechte si zpracovat návrh osvětlení nebo návrh modernizace osvětlení  ve vaší firmě s použitím úsporných LED svítidel. 

Odborníci na projekty LED osvětlení zjistí, jaké máte na osvětlení požadavky, zanalyzují stávající situaci ve vaší firmě a navrhnou vám nejúspornější  možné řešení. Věřte, že i tímto krokem můžete dosáhnout značných finančních úspor, které můžete následně využít mnohem efektivněji.

Související články