Jste zde

Pronajmout si nemusíte jen byt: Aneb víte, co je to virtuální sídlo?

Zdroj: vahy.sk

To, že se nechá pronajmout panelákový byt všech velikostí, rodinný dům i jeho část, chata a chalupa na dovolenou či kancelářské prostory k podnikání, to víme všichni. Ale věděli jste o tom, že je možné pronajmout i sídlo společnosti? 

1. 1. 2014

Služby zvané Virtuální sídlo společnosti začíná využívat čím dál více podnikatelů. Hlavní výhodou je především to, že se můžete prezentovat, jako společnost v nějaké lukrativní městské části a přitom zde v podstatě žádné kanceláře mít nemusíte.

S virtuálním sídlem ušetříte!

Za virtuální sídlo na této adrese platíte stokoruny měsíčně, zatímco za své vlastní kanceláře byste platili v řádech tisíců korun. Služba je vhodná především pro začínající podnikatele a pro podnikatele, kteří ke své činnosti nepotřebují denně své kanceláře, tedy že pracují spíše v terénu a chtějí takto ušetřit.

Pronajmout se dají nejen věci movité, jako jsou auta, letadla, pracovní stroje, certifikované váhy, sportovní vybavení pro letní i zimní sporty, svatební nebo společenské šaty…. Většinou si lidé půjčují věci, o kterých ví, že je použijí jen jednou či dvakrát a následně by pro ně již další využití nenašli. Firmy tedy svým zákazníkům danou věc za úplatu na určitou dobu přenechají. Nájemce pak musí za danou věci zaplatit dohodnuté nájemné a v některých případech složit před zapůjčením i vratnou kauci.

Pronajměte si mobil nebo společníka!

Pronajmout se však nechají i věci levnější, například mobilní telefony. Jenže popravdě, kdo by takových služeb využíval? Mobilní telefon je věc, kterou většinou používáme denně. Z toho důvodu je vhodnější, aby si uživatel mobilní telefon Samsung raději koupil (klikni zde). Pronájem mobilních telefonů většinou využívají osoby, které mají dočasný problém s vlastním přístrojem a čekají na vyřízení reklamace.

Kromě movitých věcí si však můžete pronajmout i lidi. Můžete si najmout společníka nebo společnici, kteří s vámi půjdou do divadla či na nějakou významnou společenskou událost. Pronajmout si však můžete i kamaráda, který s vámi vyrazí na koncert, do kina či pojede na výlet.

Pronajmout se dá i váš obličej, na který si nějaká firma může nechat nakreslit reklamu, se kterou vy pak chodíte celý den po městě.  Pronajmout se dá prostě téměř vše. Fantazii podnikatelů se meze nekladou.

Související články