Jste zde

Veletrh Tendence měl úspěch: Přilákal přes sedm tisíc návštěvníků

Zdroj: tendence.eu
Ve dnech 11. – 14. září se na Výstavišti Praha - Holešovice konal 19. ročník veletrhu interiérů, dekorací, stolování a dárků – TENDENCE. Tento jediný specializovaný veletrh v ČR přilákal během čtyř dnů 7 235 návštěvníků.

7. 11. 2014

Na ploše 2 155 metrů čtverečních se prezentovalo 64 firem z České a Slovenské republiky. Na jednom místě se návštěvníkům, obchodníkům a odborníkům z výše uvedených oborů, designérům a bytovým architektům, floristům a provozovatelům hotelů a restaurací představily firmy nabízející novinky a trendy pro podzimní a vánoční sezónu, stolování, dekorace, bytové a zahradní doplňky, bytový textil a dárky.

Na veletrhu vystavovalo přes šest desítek firem.Zdroj: tendence.eu

Představily se významné firmy

Veletrh TENDENCE představil produkty světových značek, které zastupují nejvýznamnější české a slovenské firmy jako např. Aktual, Bo-Ma, Casa Mia collection, Cattleya, Edwilan, Ima dekor, Kolouch import, Lima plus, Morex, Modrobílá linie, Paramit, Peha Gifts, Prodex import, Sigifun, Simons trade, Z-trade a mnoho dalších.

K prohlédnutí i ke koupi byly nejrůznější bytové doplňky a dekoraceZdroj: tendence.eu

Věříme, že veletrh TENDENCE byl jak pro vystavovatele, tak návštěvníky výjimečnou událostí pro osobní setkání, pro úspěšnou obchodní komunikaci s následným dojednáním objednávek a příjemně strávenými dny plných nových inspirací a zážitků.

Rádi bychom poděkovali všem vystavovatelům za osobní přístup a rozsáhlou prezentaci na veletrhu a obchodníkům za jejich návštěvu  a na viděnou příští rok!

Související články