Jste zde

Užijte si ubytování nedaleko Pražského hradu. Máme pro vás tip!

Zdroj: www.hotelbelvedereprague.cz
Máte v příštích týdnech cestu do hlavního města a hledáte ubytování? Ideální by pro vás bylo centrum města, odkud se všude dostanete metrem? Vyzkoušet můžete hotel v Praze disponující 149 moderně vybavenými pokoji, ať už jedno, dvou, či vícelůžkovými.

25. 8. 2016

Jaké vybavení v pokojích můžete najít? Dnes je již samozřejmostí přítomnost vysokorychlostního internetového připojení, které najdete i v tomto hotelu. Ve standardním prosvětleném jednolůžkovém pokoji se nachází samostatná či manželská postel a koupelna se sprchovým koutem. Veškeré pokoje, které hotel v Praze nabízí hostům k ubytování, jsou striktně nekuřácké.

Moderní zrekonstruované pokoje

V prvním nadzemním patře ubytování v Praze můžete najít nově zrekonstruované pokoje a junior suity. Mají vlastní samostatný vchod a jsou nadstandardně vybaveny. Na pokojích je umístěn telefon, trezor, satelitní televizor, Wi-fi, minibar, Nespresso kávovar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, welcome amenities, digitální váha, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko, župan a hotelové přezůvky. Těšit se můžete i na pravidelná odpolední občerstvení každý den od pěti do šesti hodin v lobby tohoto exekutivního patra.

Zdroj: www.hotelbelvedereprague.cz

Pokud byste chtěli objednat ubytování v Praze na větší počet nocí, máme k dispozici také různé akce a nabídky. Například při objednávce předem pěti nocí v hotelu v Praze dostanete od nás slevu dvacet procent na celý nákup. V takovém případě požadujeme vždy platbu platební kartou a stanovená cena nezahrnuje městský poplatek. Ten činí 15 CZK/0.60 EUR za jednu osobu a noc dohromady. Storno rezervace hotel v Praze umožňuje bezplatné jeden den před příjezdem, v rámci této akce.

Vydejte se do ZOO Praha

Jinou akcí, kterou si taktéž lze objednat, je balíček ZOO Praha. V rámci něho dostanete noc ve dvou či třílůžkovém pokoji, mapu města Prahy, vstupenku do pražské zoologické zahrady v hodnotě osmi eur na osobu. Vybavení pokoje zahrnuje satelitní TV, internetové připojení, taktéž příslušenství pro přípravu kávy a čaje a další. 

Pro všechny hosty máme k dispozici prádelnu, zapůjčení žehličky a žehlicího prkna zdarma, dětskou postýlku si můžete taktéž na požádání zdarma nechat do pokoje připravit. Hotel v Praze pro své hosty zařizuje také buzení po telefonu, úschovnu zavazadel a možnost připlatit si za domácího mazlíčka ve výši patnácti eur za noc. Pokud budete chtít v hotelu zaparkovat svůj automobil, je nutná předchozí rezervace a cena je stanovena na 490 korun/noc.

Uspořádejte u nás konferenci

Belvedere hotel v Praze umožňuje ve svých prostorách také pořádání konferencí. Celková kapacita konferenčních sálů je pro 400 osob a najdete zde celkem čtyři různé velikosti. Veškeré technické vybavení hotel připravuje předem, tedy dataprojektor, ozvučení s mikrofonem, či tlumočnické kabiny. Většina konferencí se neobejde ani bez cateringových služeb, proto hotel zajišťuje coffee breaks, obědy a také večeře podávané formou rautů či servírovaného menu.

Pokud byste si chtěli pronajmout společenský sál s galerií, jenž tento hotel poskytuje k pronajmutí, můžete po předešlé domluvě každý den od dvanácti hodin. Sál se skládá z tanečního parketu, samostatného vstupu z ulice, šatny a dvou barů. Zajímavou částí tohoto ubytování v Praze jsou dvě svatební apartmá, vhodná pro svatební cesty, či jiné romantické výlety.