Jste zde

Udělejte ze svého balkonu oázu klidu po celý rok: Díky sálavému topení!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Pryč jsou doby, kdy balkony sloužily jen jako odkladiště zbytečných věcí, místo pro sušení prádla a útočiště kuřáků. Moderní balkony jsou místem pro posezení, kde může být díky speciálnímu sálavému topidlu krásně i při nepřízni počasí.

18. 5. 2015

Vkusně a účelně zařízený balkon se při trošce dobré vůle může proměnit v alternativu klasické venkovní zahrádky a v plnohodnotný prostor vašeho bytu. A to nejen v letním období.

Na balkoně totiž můžete trávit příjemné chvilky i teď, v období, kdy obloha venku bývá sice už parádně modrá, ale teploty mají k příjemným letním hodnotám ještě daleko. Nenechte si ale vzít možnost  vychutnat si na balkoně kávu nebo čaj, a nebo posedět s knížkou. A rozhodně se kvůli tomu nemusíte balit do silné deky.

Prodlužte si sezonu, během které si můžete užít příjemné chvilky na balkoně - díky sálavému topidlu.Zdroj: www.salava-topidla.cz

Elegantnějším, energeticky úspornějším a tedy i ekonomičtějším řešením je sálavé topidlo. Zjistěte o něm víc!

Sálavé topidlo hřeje a šetří

Sálavé topidlo neohřívá vzduch, ale přímo osoby a předměty ve svém okolí. Navíc přeměňuje elektrickou energii na teplo s účinností až 92 %! V porovnání s jinými topidly tak ušetříte až 80 procent nákladů na vytápění. Sálavé topidlo se navíc snadno instaluje, udržuje a je absolutně bezpečné. Tak proč si neprodloužit sezonu?

Konečně úsporné topení!

Se sálavým topidlem už jste se určitě setkali – stačí vzpomenout na restaurační předzahrádky, kde je i uprostřed zimy příjemné teplo. Nyní si tento komfort můžete dopřát i u vás doma na balkoně nebo terásce. Komfort tepelný i ekonomický!

Elektrické sálavé topení má totiž na rozdíl od jiných způsobů vytápění jednu velikou výhodu. Je nesmírně úsporné a výhodné proto, že okamžitě po zapnutí ohřeje jen lidi a předměty, ne okolní vzduch, takže netopíte Pánubohu do oken! A nedostatek místa na balkoně? Žádný problém, topidlo pověsíte na stěnu.

Proměňte svůj balkon v oázu klidu, kde si budete moci odpočinout po náročném dni.Zdroj: www.salava-topidla.cz

Příjemná cena a snadná instalace

Právě proto je naprosto ideální pro vytvoření tepelné pohody právě na balkonech a dalších venkovních prostorách. I v nepříznivém počasí vám tam bude místo slunce hřát a svítit sálavé topidlo. Přesně cílené teplo ocení i příznivci tabáku, kteří se venku ohřejí právě jen těch potřebných deset minut.

K vaší spokojenosti určitě přispěje i cena topidla, která je přijatelná pro každého, naprosto jednoduchá instalace i pohodový nákup: prostě si vyberete vhodné topidlo v e-shopu na stránkách www.salava-topidla.cz . Tady se dozvíte i další podrobnosti.

Jste hrdým majitelem terasy? Udělejte z ní ráj, odkud se vám nebude chtít odcházet!Zdroj: www.salava-topidla.cz