Jste zde

Relaxace není vždycky bez legrace

masážní křeslo Zdroj: Bigstockphoto
Zvykli jste si čas od času zajít na příjemnou masáž? A hodil vám do vašeho zvyku covid tak trochu vidle? Máte pocit, že z častého sezení u monitoru už vaše záda skoro necítíte?

29. 5. 2021

Faktem je, že v této době, kdy se služby zavírají a znovu otevírají prakticky bez varování, to pro vás může být komplikace. Volají už vaše záda o pomoc? Máte ji na dosah ruky!

Teď si představte, že se chystáte ke sledování dlouho očekávaného zápasu, na dosah ruky máte oblíbený drink a těšíte se, jak si ho v klidu vychutnáte. Pomalu upíjíte, zápas začíná a v tu chvíli cítíte, jak vaše záda zalévá úlevný pocit masáže. Ptáte se, kdo vás to vlastně masíruje? Masážní křeslo!

Jak asi budou vypadat objednací formuláře?

"Dobrý den, chtěl bych se objednat na masáž." "Jistě, první volný termín máme za 3 měsíce." I takhle bude velmi pravděpodobně vypadat, krátce po otevření, vytíženost masážních salonů. A komu by se chtělo tak dlouho čekat? Ta největší výhoda masážních křesel je každému naprosto zřejmá. Nemusíte se nikam objednávat a čekat, až se služby otevřou a opadne počáteční nával.

Tento fakt vám udělá radost i v okamžiku, kdy řešíte akutní potíže. Asi to znáte - po dlouhém sezení u nekonečných zápasů je někdy těžké se zvednout bez bolavých zad. A jsme znovu u toho - kdy nejdřív se skutečně na masáž dostanete? Často se nebavíme o dnech, ale spíš o dlouhých (a bolavých) týdnech. S masážním křeslem si ji dopřejete klidně hned. Ulevíte bolavým zádům v pohodlí domova, nemusíte nikam chodit ani jezdit a můžete ji mít okamžitě. Vždyť kdo v dnešní době rád čeká?

Spojte příjemné s užitečným

Nebojte se to kombinovat. A je v celku jedno, co nazvete příjemným a co užitečným. Při sledování oblíbených turnajů, napínavých zápasů nebo klidně i při hraní - svůj herní zážitek velmi jednoduše spojíte s masáží ve vlastním křesle. Kdykoli! A navíc - pokud ve svém křesle zrovna nesledujete zápasy, můžete ho s klidem půjčit třeba přítelkyni. Stoprocentně to ocení!

Tip navíc: při společném sledování s partou si na masáž vytvořte pořadník. Zamezíte tím případným diskuzím o tom, kdo je zrovna na řadě!

Související články