Jste zde

Projektování zahrad: Jak probíhá a co vám přinese

projekt zahrady Zdroj: www.gardenup.cz
Existují pouze dvě skupiny lidí, kteří potřebují radu zahradního architekta. Ta první hledá odborníka, který ji provede od prvního kroku po poslední, ta druhá potřebuje po pár neúspěšných pokusech záchranu.

30. 3. 2022

Cíl obou těchto skupin je však stejný – mít krásnou zahradu s vlastním charakterem. Vidíte se v jedné z těchto skupin? Pak čtěte dál. 

Zahradní architekt vám poradí 

Zkušenost, odbornost, nové trendy. Pokud sami nejste zběhlí v designování zahrad, jistě se každá rada hodí. Zahradní architekt je tu od toho, aby vám pomohl s návrhem a držel dohled nad samotnou realizací. Úkolem zahradního architekta je poznat terén i půdu a navrhnout takové řešení, které naplní vaše přání s ohledem na okolí. 

Zahradní architekt však může připravit pouze plány, kterých se můžete držet. Jestliže potřebujete čistě profesionální zásah a o zbytek se dokážete postarat sami, jsou služby architekta k nezaplacení. Už žádný pokus-omyl. Naopak, dle přesně stanoveného postupu si dokážete svou zahradu vybudovat k obrazu svému. 

Vizualizace zahrad 

K tomu se vážou také přesné vizualizace zahrad, na kterých přesně pochopíte důvody a kroky zahradního architekta. Díky vizualizacím uvidíte svou zahradu ještě před prvním kopnutím do země. Návrhy jsou tvořeny komplexně a do detailu, svou zahradu budete znát do nejmenšího semínka. 

K vizualizacím se váže také rozpočet, o kterém je možné předem diskutovat. Projektování zahrad je stejné jako projekt k novostavbě. Vždy je dobré zvážit pro a proti a připravit nejlepší možné řešení, které splní vaše očekávání. 

Zahradní architekti Praha 

Garden Up Landscape Design je studio zahradní a krajinné tvorby zabývající se komplexními projektovými, poradenskými i konzultačními službami spojenými s tvorbou zahrad, parků a dalších druhů zeleně. Studio spolupracuje s předními architektonickými studii a s ověřenými a prestižními realizačními firmami. Hlavní činností studia Garden Up Landscape Design je projektování zahrad v Praze a Středočeském kraji

Spojte se s nejlepšími v oboru a nechte si zpracovat a realizovat svou zahradu snů. Více informací najdete na stránkách www.gardenup.cz