Jste zde

Přehlídka pohádkových zahradních altánů, pro které byste vraždili

safari altán na zahradu Zdroj: www.bigstockphoto.com
Dali byste přednost zahradnímu altánu před klasickou terasou nebo pergolou? Pokud na ně nemáte místo, může vám altán udělat velmi podobnou radost. Posezení v něm během krásných slunečných dní je úplným balzámem na nervy.

19. 4. 2020

Jen musí být pěkný a udržovaný. Nemusí být nutně nový. Jestli vám na zahradě zbyl starý nevyužívaný altán po předchozím obyvateli domu nebo po starší generaci vaší rodiny, pusťte se do práce a opravte ho. Nebo si pořiďte úplně nový. Zruční kutilové ho zvládnou vztyčit sami. Zatím se u nás můžete inspirovat nádhernými altány, které by chtěl mít na zahradě nejspíš každý…

V jednoduchosti je krása

Ne všichni si potrpí na nejrůznější okrasy a kudrlinky. Jestli jste zastáncem spíš střídmého stylu, možná vám prokáže tu nejlepší službu obyčejný dřevěný altán s pěkným a bytelným posezením.

Zdroj: https://bit.ly/34HmlcP

Nefalšovaná romantika

Tenhle skvostný altán nám hned padl do oka. Nejenže je důmyslně propracovaný jako dům, ale navíc působí nesmírně romanticky. K tomu hodně pomáhají správně vybrané květiny. Vsaďte na ně!

Zdroj: https://bit.ly/2VvFwlD

Moderna jak vyšitá

Možná se vám líbí spíš moderní zázemí. Pak vám pravděpodobně nejlepší službu na zahradě prokáže moderně koncipovaný altán s pěkným posezením a jednoduchou světelnou výzdobou.

Zdroj: https://bit.ly/34MsaFJ

Malé potěšení pro nenáročné

Ať už je to jen tím, že máte malou zahradu, nebo jednoduše nepotřebujete velký prostor v altánu, i menší provedení může stačit a naprosto vyhovovat. Ideální řešení pro všechny, kteří chtějí být na chvíli sami a dosud se neměli kam schovat.

Zdroj: https://bit.ly/3bqd63j

Super altán pro fajnšmekry

Tenhle altán je pravým opakem toho předchozího. Nabízí totiž nefalšovaný luxus, jaký si jen lze venku na zahradě přát. Třeba i televizi.

Zdroj: https://bit.ly/2wIcu9S

Zahradní altán pro dokonalý odpočinek ve vodě

Přejete si vířivku, ale zase nechcete, aby vám jen tak halabala stála na zahradě? Vsaďte ji do stylového altánu a uvidíte, kolik parády udělá.

Zdroj: https://bit.ly/3bexhB1

Jako ze zámecké zahrady

Kdo by si nechtěl připadat jako v pohádce? Tenhle altán je jednoduchý a to je jeho hlavní předností. Vypadá, jako by ho sem někdo přestěhoval ze zámecké zahrady. Teď jste ovšem královnou nebo králem vy!

Zdroj: https://bit.ly/34KdM0S

Nezapomeňte, že za přívětivostí zahradního altánu stojí taky jeho okolí. To by mělo být udržované, a když tady vysázíte barevné kvítí, neuděláte chybu. Přejeme vám příjemné chvíle v altánu prožité!