Jste zde

Novinka od Bohemiaflex CS: Markýza pro zimní zahradu Veranda Box

Zdroj: Bohemiaflex CS

Léto ještě nekončí, alespoň pro výrobce markýz. Přesvědčuje o tom firma Bohemiaflex CS, která představila nový typ markýzy pro zimní zahrady.

14. 8. 2012

Přemýšlíte o koupi nové markýzy? Pak v obchodě od poloviny srpna narazíte na úplně nový model. Na trh ho uvedla firma Bohemiaflex CS, jmenuje se Veranda Box a podle tiskové zprávy jde o moderní markýzu pro zimní zahrady, která má flexibilní kolejnice a její chod je až překvapivě tichý.

Ostatně více informací najdete v tiskové zprávě, kterou firma Bohemiaflex k této příležitosti vydala.

14. srpna  2012

Novinka v portfoliu firmy Bohemiaflex CS Veranda Box je stabilní markýza s moderním designem, tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Najde uplatnění při stínění prosklených ploch zimních zahrad i jako samostatně stojící pergola do rozměru 6 x 6 m. Její hlavní předností je flexibilita umístění vodících kolejnic, které nemusí kopírovat hrany nosné zimní zahrady nebo pergoly. I umístění stojných noh je flexibilní a přizpůsobí se tak prostorovým možnostem terasy.

Veranda Box Je opatřena kazetou, která je estetická a zároveň chrání markýzu ve svinutém stavu před vlivy počasí. Odtok vody je zabudován ve vodících kolejnicích. Ovládání markýzy je možné pouze elektromotorem.

Potah napínají patentované plynové písty umístěné ve vodících kolejnicích, které umožňují maximální vypnutí potahu v každé poloze.

Potah je vyroben ze speciální markýzové látky, upravené metodou TEXgard Easy Clean (nano-fluorokarbonová impregnace). Látka je voděodolná, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá. Markýza je standardně nabízena v několika barvách – klasické bílé, krémové, hnědé a moderní stříbrné. 

Související články